2016 2017 Püsküllü Şal Modası

2016 2017 sezonunun giyim ve aksesuar modası sürekli olarak yenileniyor. Yaz aylarını geride bırakmamıza ve sonbaharı karşılamamıza çok az bir zaman kaldı. Sonbaharın gelmesi ile moda trendleri de kendini yeniliyor ve değişime uğruyor. Yaz aylarında kullandığımız giyim parçaları yerine sonbahara uyum sağlayan ürünleri kullanmaya başlıyoruz. Aksesuarlar da tıpkı giysiler gibi bünyesine yeni ve farklı tarzdaki ürünleri ekleyerek değişim gösteriyor.

Yazı Geride Bırakan Tasarımlar

Tesettürlü bayanların en önemli aksesuarı şüphesiz ki şal ve eşarplardır. Şal modelleri her sezon farklı desenler ve renkler ile karşımıza çıkıyor. 2016 yazının şal modellerinde ağırlıklı olarak pembe mavi renkleri gördük. Desenler ise oldukça çiçekli ve hareketli bir biçimde karşımıza çıktı. Bu şal modelleri yaz aylarında hem çok sevildi hem de oldukça fazla tercih edildi. Şimdi ise yaz aylarını geride bırakmaya hazırlanıyoruz ve aylarla birlikte şal modellerindeki renkli desenlerden de uzaklaşıyoruz.

şal

2016 2017 Yeni Sezon Püsküllü Şallar

Püsküllü şallar, tüm güzelliği ile sonbahar kış sezonu koleksiyonlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Markalar müşterilerine sonbahar ve kış sezonu kreasyonlarını sunmaya başladı. Tesettür giyim koleksiyonlarında dikkat çeken ürünlerden biri de püsküllü şallar oluyor. Dikdörtgen veya kare biçiminde kesimlere sahip olan şal modelleri, çeşitli püsküller ile bu sezonun en sevilen parçaları olacak. Tesettür giyim veya aksesuar olarak kullanılacak olan şal modelleri renkleri ise ağırlıklı olarak yeşil, lacivert, turuncu ve kahvelerden oluşuyor. Desenlerde yazdan kalan çiçek ve yaprak desenlerine de yer verilirken daha sade biçimli şallar tercih ediliyor. Büyük ve ünlü markaların her birinde farklı renklerde ve desenlerde olan püsküllü şalları görüp çok beğeneceğimiz koleksiyonlar hazırlanıyor.

2016 2017 Püsküllü Şal Modası ve Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir