2016 2017 Sonbahar Kış Nişanlık Modelleri

2016 2017 Sonbahar Kış Nişanlık Modelleri

2016 2017 Sonbahar Kış sezonunda düğünü olacak genç bayanlar, nişanlık elbise modellerini araştırmaya ve hatta diktirmeye başladı. Bu sezon tesettür giyimin en özel parçalarından olan nişanlık elbiseler, tüm zarifliği ve şıklığı ile karşımıza çıkıyor. Gelinlik ve nişanlık elbise dikim evleri, birbirinden farklı tasarımlara imza atarak, model alternatifleri sunuyor.

Nişanlık Modellerinde Tercih Edilen Renkler

Tüm giyim ürünleri gibi nişanlık modelleri de sezon ve mevsimlere göre değişim gösteriyor. Sonbahar kış sezonunda dikkat çeken nişanlık elbise renkleri arasında mavi, mor, krem, beyaz ve altın sarısı yer alıyor. Tek renkli elbiselerin yanı sıra iki renk kombinasyonu olan farklı elbise tasarımları tercih sebebi oluyor. Mavi ve mor tonlarındaki elbiseler, altın sarısı ve gümüş rengindeki işlemeler ile kendini gösteriyor.

2

Öne Çıkan Detay; Altın Sarısı İşlemeler 

Nişanlık elbiseler, her zamanki gibi şıklığından ödün vermiyor ve farklı detaylar ile karşımıza çıkıyor. Düz renk elbiselerin üzerine işlenen zarif detaylar büyük ilgi görüyor. Oldukça zarif olan bu model ve detaylar, aksesuar parçalarına da ihtiyaç bırakmıyor.

4

Şıklığın Adresi; Sade ve Zarif Eşarplar

Gösterişli gelin başı modelleri geride kalarak yerini ince tül kumaşlardan oluşan zarif görünümlü eşarplara bırakıyor. Yere kadar uzun olan tül eşarplar en sade biçimde bağlanarak, işlemeli saç aksesuarları ile tamamlanıyor. Böylelikle sade ve zarif görünümlü eşarplar, nişanlık elbiseler ile büyük uyum sağlıyor. Zarifliği ile dikkat çeken elbise ve eşarp uyumları, şıklığından ödün vermeyen güçlü bir görünüm yaratıyor.

3

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?