2016-2017 Tesettürlü Kabarık Gelinlik Modelleri

2016-2017 Tesettürlü Kabarık Gelinlik Modelleri

Hiç modası geçmeyen bir çok gelin adayının da ilk hayalinde olan gelinlik modellerinden biri şüphesiz, tesettürlü kabarık gelinlik modelleri ya da prenses gelinlik modelleridir.

Beyazlar içinde, çok kabarık, metrelerce tülün kullanıldığı, göğüs kısmının taşlarla süslendiği, yerlere kadar uzanan duvak takıldığı bir gelinlik modeli taslak olarak her gelinde aynıdır. Fakat tasarıma gelince farklılık gösterir.

2017 tesettürlü gelinlik modelleri, 2016 tesettürlü gelinlik modelleriyle ana hatları olarak farklılık göstermeyecek. Farklılık oluşturmak isteyenler zaten bu hayalin dışında, sıra dışı bir gelinlik modeli isteyen gelinlerdir.

Tesettürlü Kabarık Gelinlik Modelleri İpuçları

Arkadaşlar bu püf noktaları herkesin bilmesine rağmen genelde hata yapılan konu kabarık gelinlikte tarlatanın uzun seçilmesi konusu oluyor. Tesettürlü kabarık gelinlik modelleri tarlatan uzun tutulursa maalesef düğünde bir çok kişi üzerine takılıp basabiliyor, yada sizler de basabiliyorsunuz.

Bu sebeple kabarık gelinlik seçerken tarlatanın boy kesimine uygun olmasında fayda var, diğer önemli konu ise gelinliğin ipek kumaşından yapılması böylece çok fazla yıpranmıyor.

Editör Seçimi Tesettürlü Kabarık Gelinlik Modelleri

Vakko Kabarık Tesettürlü Gelinlik Modeli
Tesettürlü Kabarık Gelinlik Modelleri

Bu gelinlik modelimiz Vakko markası ile fark yaratn kabarık aynı zamanda eski zaman stili işlemeli bir modern model. Çok farklı tarzı ile kabarık tarlatan üstünde ki dantel işlemeleri ile çok güzel bir görüntü ortaya koyuyor. Tüm tesettür kabarık gelinlik modellerini yazının bitiminde bulunan galeride bulabilirsiniz.

Kısa gelinlik modelleri, tarlatansız gelinlikler, duvaksız gelinlikler daha modern olma çabasının yanında farklı olmak isteyen gelinlerin tercihidir. Ancak Türk kızlarımızın bir çoğu eskilerdeki gibi bol dantelli, bol işlemeli, çok kabarık ve göz alıcı gelinlik modellerini hala eskisi gibi arzulamaktadır.

Tesettürlü kabarık gelinlik modellerinde gelinlik kumaşına göre farklı etekler tasarlanabilir. Tüllerden oluşanlar genellikle prenses gelinlik modelleri oluyor ki bunların üzerine herhangi bir ekleme yapılmıyor. Saten ya da krep kumaşlar kullanıldığında ise üç boyutlu çiçekler, taşlı süslemelere yer verilebilir.

2018 Tesettür Gelinlik Modelleri için Tıklayınız

2017 Tesettür Gelinlik Modelleri için Tıklayınız!

En güzel Dış Çekim Gelin Damat Fotoları için Tıklayınız

Çiçekli Gelin Başı için Tıklayınız

Tesettürlü Gelin Makyajı Nasıl Olmalıdır Tıklayınız

2016-2017 Tesettürlü kabarık gelinlik modelleri örnekleri :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Ben de tesettürlü bir kadın olarak kabarık gelinlik tercih etmek istiyorum çünkü belim ince ve bu model ince belli olanlara çok daha fazla yakışıyor diye düşünüyorum.

    • hayırlı olsun canım allah mutlu mesut etsin bir yastıkta kocatsın tesettürlü gelinlikler gerçekten çok güzel kabarık olanlar da daha bir gösterişli duruyor bence doğru bir seçim olacaktır

    • Merhaba, tesettürlü kabarık gelinlik modellerini tesettür gelinlik satan pek çok yerde bulabilirsiniz.

  2. Merhaba yakında evleniyorum düğünüm kısmetse ALLAH izin verirse camide Kuranlı olucak ve kabarık tesettürlü prenses gibi olan gelinlikten giymek istiyorum fakat maliyeti ne kadar bilgim yok fiyatta biraz bilgi sahibi olmak istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?