2016 Sonbahar Eşarp Modası

Eşarplar, Tesettürlü bayanların en önemli aksesuarıdır. Bu aksesuar eşarplar, farklı renk ve desenlerden oluşarak, en güzel kombinlere canlılık katar. Eşarp modelleri ve desenleri, diğer tüm giyim ürünlerinde olduğu gibi her yıl ve her sezon değişerek kendini yeniler. Büyük markalar, her sezon bayanlara sunduğu eşarp koleksiyonları ile büyük ilgi görerek, tercih edilir.

2016 yılının yaz aylarını geride bırakırken, sonbahara hazırlanıyoruz ve aynı zamanda dolabımızı da sonbahar günlerine uygun olacak biçimde değiştiriyoruz. İnce ve yazlık kıyafetlerden uzaklaşırken sonbahara uygun renk ve kalınlıktaki kıyafetleri dolabımıza yerleştirmeye başlıyoruz. Eşarplar da bu giyim ve aksesuar ürünlerinden biri olarak, sezonun modasına göre değişim gösteriyor.

2

Sonbahara Uygun Renk ve Desenler

2016 Sonbahar Eşarp Modasında, yazın pembe ve mavi gibi canlı renkleri en aza indirilerek yerini daha çok yeşil, kahve, krem ve koyu tonlardaki renklere bırakıyor. Desenler ise sonbahara uygun olarak yapraklardan ve çizgilerden oluşarak çiçek detaylar ile tamamlanıyor. Yazın en sevilen çiçek desenleri, sonbaharda da kendini gösteriyor fakat renk ve canlılık olarak aynı olmuyor.

48b196ddb20b8cbc8354845b4d5d90c2

2016 Sonbaharında eşarpların yanı sıra şal modelleri de oldukça tercih ediliyor. Sonbahara damgasını vuracak ve oldukça fazla kullanılacak şal renkleri, kahve ve vizon renklerinden oluşan pastel tonlar oluyor. Yazın pembe ve mavilerden oluşan pastel tonlarından uzaklaşılıyor. Koyu ve yumuşak tonlar, sonbaharın romantik günlerinde bizlerle oluyor ve eşarplardaki yerini alıyor.

Sonbaharın moda olan eşarpları renk ve desenleri ile her kombine uyum sağlıyor. Açık ve koyu tonlarda kullanılabilen sonbaharın eşarp modelleri, en çok yeşil, kırmızı, vizon, krem ve hardal tonlarına uyum sağlıyor. Rahat kullanım olanağı sunan eşarp kumaşları ise koton ve ipek oluyor. Hava değişimleri için en uygun olan bu iki kumaş, sonbahar eşarpları ile bütünleşiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir