2016 Tül Eşarp Modelleri

Eşarplar, modelleri ve tasarımları ile tesettürlü bayanların büyük önem verdiği ve özenle seçtiği parçalardır. Her kıyafet ve kombine özel olarak uyumlu olan eşarp modeller seçilir. Bu seçimlerde önemli olan unsurlar kumaş, renk ve desenlerdir. Her sezon değişime uğrayan eşarp modası bu yıl da tül detaylar ile karşımıza çıkıyor. Tül eşarp kullanımının en büyük avantajlarından biri hem spor hem de klasik kombinlerde kullanılabiliyor olmasıdır. Spor ayakkabı ile uyum sağlayan tül eşarplar şık bir stiletto ayakkabı ile de oldukça uyumlu olabiliyor.

Tül Eşarp Seçimleri

Eşarp modellerinden en büyük ilgi gören ipek kumaşlar, bu yıl yerini tüllere bırakıyor. Tül eşarplar, günlük kullanımda rahatlığı ve modernliği ile dikkat çekiyor. Her kıyafet ve kombin ile uyum sağlayan tül eşarplar, tesettürlü  bayanların bu yıl mutlaka gardırobunda yer vermesi gereken eşarp modellerinden oluyor. Tül eşarp seçimlerinde tül kalınlığı önemlidir. Tek başına kullanılmayan tül eşarbın kalın olmasına gerek duyulmaz ve oldukça ince modeller de tercih edilebilir.

esarp

Rahat ve Ferah

Yaz aylarının sıcak günlerine karşı büyük avantaj sağlayan tül eşarplar, ince bir bonenin üzerine bağlanıyor. Böylelikle hem ferah hem de oldukça şık bir görünüm ve kullanım olanağı oluşturuyor. Alt tarafta bulunan bonenin renk ve deseni de kişiye göre değişiklik gösterebilir. Eğer tülün altından görünüyor ise takılan bone tül eşarp ile aynı renkte olabileceği gibi daha koyu tonlarda veya desenli olarak da tercih edilebilir.

eşarp

Düz Renkli Tül Eşarplar 

Tül eşarplar, genel olarak düz renklerden oluşuyor ve bu eşarplarda ağırlıklı olarak pembe, mor, mavi gibi pastel tonlar tercih ediliyor. Desenli olan tül eşarplarda ise ağırlıklı olarak çiçek, yaprak ve çizgi desenleri kullanılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir