2016 Tunik Pantolon İkili Takımlar

Günümüzde tesettüre girmiş ve vücut hatlarını belli etmeden giyinmek isteyen bayanların rahatlıkla kullanacağı bir trend var. İkili takımlar tunik ve pantolondan oluşuyor. Sandy takım diye de geçen bu takımlar aynı renk ve aynı kumaştan diz altına uzanan tunik ve bol bir pantolon kombiniyle karşımıza çıkıyor. Aslında aylar öncesinde Gülsüm Elkhatroushi Sandy Takımları hakkında bir yazı yazıp görsellerini paylaşmıştık. Dilerseniz yine bu yazıya bakabilirsiniz.

Bir çok marka ve tasarımcı da yine bu rahat ve salaş takımlardan üretti ve renkler de çoğaldı. Tuniklerde ise kimisi kuyruklu tunik tercih ederken kimi boyunu hiç değiştirmedi.

Genellikle rahat kumaşlar olduklarından üzerine bir dış kıyafet almayanlar da çok ancak ne kadar da olsa vücut hatlarını belli edecektir. Bayanlar arasında rahatlıkla giyilebilecek bu ikili takımları direk dışarıda giymenin doğru olmayacağı kanaatindeyiz. Tunik pantolon ikili takım renkleri ise siyah, gri, saks mavisi, mint yeşili, fujya, bordo, mor, pudra gibi renkler. Anlayacağınız her türlü renk mevcut tıpkı ilkbahar gibi yaz gibi.

2016 tunik pantolon takımları :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir