2017 Baharının Rengarenk Tuva Şal Modelleri

2017 Baharının Rengarenk Tuva Şal Modelleri

Tuva şal, her sezon kendini yenileyen ve trendlere ayak uydururken kendi çizgisinden de ayrılmadan ilerleyen bir marka. Şal markaları içinde başlı başına bir yerde. 2017 şal modelleri arasında yaprak desenli şalları ve rengarenk bahara uygun desenleri ile yeni kapanan genç bayanlarla birlikte tesettürlü bayanların da vazgeçilmez şal adreslerinden biri oluyor.

Renk Geçişli Şallar

Renk geçişli şallar sayesinde başınıza aldığınız şalın hem sade hem de şık olmasına olanak sağlarsınız. Parlak ve ince görünüşü sebebiyle de hem abiye elbiseler üzerine takabilir hem de günlük kullanımda rahatlıkla örtebilirsiniz. Renkler seçilirken uyumlu olanlar da kullanılmış, zıt renkler de. Bu sayede zıtlıkların uyumu içinde trend yakalanmış.

Etnik Desenli Şallar

Etnik desenler, dünya üzerinde moda dönüp dolaştıkça var olan desenlerden sadece biri. Çizgilerin dansına eşlik eden renkler, şal modelleri üzerinde baskı yapılınca mükemmel şal modelleri çıkıyor. Bu etnik desenli şalları ve diğer karışık desenli şal modellerinin hepsini sade renklerden oluşan kombinler ile kullanmanız göz yormayacak ve daha hoş görünecektir.

Rengarenk Şallar

Baharın gelişi ağaçların rengarenk çiçeklendiği ile anlaşılıyorsa tesettür giyim için de renkler canlansın, şallar renklensin. Karışık renkli şallar hem içinizi açacak hem kıyafetlerinize bir tık daha şıklık katacak. Sokak modasının renklendiği 2017 baharında şal modelleri ile yeni sezonda siz de renklenin.

Siyah Beyazın Uyumu

En uyumlu renkler arasında ilk sırada anılan siyah beyaz, her yerde olduğu gibi şal modellerinde de asil bir duruşla şıklığa anlam katıyor. Minimalist desenlerin kullanıldığı şal modelleri için kullanılan siyah beyaz renkleri renkli kıyafetlerinizin üzerinde stilinizi ortaya çıkaracak. Sade beyaz bir kombin üzerinde de oldukça şık duracak olan siyah beyaz şallar, spor kıyafetleri için de ideal bir uyumda.

Tuva şal modelleri için ufak bir değerlendirme yaparken renkler, desenler ve şal modelleri hakkında da yazmış olduk. Şimdi sizleri 2017 ilkbahar yaz Tuva şal modelleri ile baş başa bırakıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?