2017 Şal Modellerinde Nakış Esintisi

2017 Şal Modellerinde Nakış Esintisi

2017 şal modelleri arasında yeni sezon içerisinde kıyafetlerde olduğu gibi eşarp ve şal modellerinde de nakış esintisi devam ediyor. 2017 nakışlı şal modelleri özellikle genç tesettürlü bayanlar tarafından beğenilerek takılıyor. Tunik modellerinden trikolara, eteklerden pantolonlara kadar 2017 giyim koleksiyonlarındaki her parçaya yakışan nakış işlemeler 2017 şal modelleri için de vazgeçilmezlerden oldu bile.

2017 Nakışlı şal Modelleri 7

Nakış işlemelerin şal için farklı yerlere konumlandırılması şalın kullanılacağı yere göre de biraz farklılık gösterebilir. Mesela yukarıdaki nakış tasarım şal modelinde baş üstüne çapraz olarak tasarlanan nakışlar, özel bir davet için sade bir abiye elbise için kullanılabilirken genellikle şal ucuna işlenen nakışlar, spor ya da ünlük giyim için daha fazla tercih edilmektedir.

2017 Nakışlı şal Modelleri 11

Pamuklu şal modelleri için nakış işlemeler günlük kullanım adına oldukça rahat şallardır. Terletmez, sıkmaz ve bunaltmazlar. Mat bir yapısı ve yumuşak bir dokusu olduğundan abiye elbise modelleri için uygun şal modelleri değildir. Abiye türban modelleri için de uygun şal kumaşlarına nakış işlemeler yapılabilir.

2017 Nakışlı Şal Modelleri :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?