2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

2017 tesettür gelinlik modelleri, tesettür giyimdeki değişikliklerle paralel halde şekillenerek müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Tesettür giyimde son yıllarda yapılan moda hareketi ile birlikte tesettür gelinlik modellerinde de aynı tarzda değişiklikler yapılmaktadır. Tesettür giyimde nasıl yüz ön planda tutularak kıyafet seçimleri yapılıyorsa tesettür gelinlik modellerinde de yüzün daha canlı ve güler yüzlü gösterecek modellere yer verilmektedir.

2017 Tesettür Gelinlik Modelleri 1

2017 yılında tesettür gelinlik modelleri kişiye özel tasarımların daha fazla tercih edildiği bir yıldır. Son yıllarda tesettür giyim üstüne moda kelimesinin yapışmasıyla tesettür gelinliklerin popülaritesi de artmış bulunmaktadır. Açık saçların şekillendirilmesi tesettür gelinlik başı modellerinin yanında oldukça zayıflamıştır. Tesettür gelin başı modelleri son yıllarda farklılaşarak birbirinden değişik modeller usta kuaförlerin ellerinde şekillenmektedir. Bu işi ustaca yapanların yanı sıra hemen her kuaför günümüzde tesettür gelin başı, tesettür nişan başı, tesettür kına gecesi başı yapmaktadır. Tesettüre giyim olarak ilginin artması sonucunda kapalı giyim adına pek çok firma ve marka da bu yönde koleksiyonlarını çoğaltmaktadır. Gelinlik markaları ise yine bu yönde çalışmalarına son hızla devam etmektedir.

2017 Tesettür Gelinlik Modelleri 2

2017 tesettür gelinlik modelleri her ne kadar kişiye göre hazırlanan modellerin daha fazla olduğu bir dönem olsa da koleksiyonlardaki tesettür gelinlik modellerinde danteller, tüller, düğmeler, üç boyutlu çiçekler, güpürler ön planda seyretmektedir. Hazır gelinlik modelleri içinden beğenilen gelinliklerin üzerinde isteğe göre değişiklikler yapılması büyük bir avantaj sağlamaktadır. Tesettür gelinlik modeline uygun eşarp ve duvak ayarlanarak gelin başı modelini tesettür gelinlik modeline uygun olacak şekilde yapmak önemli ayrıntılardan biridir. Yine gelin başı yaparken kullanılan duvak modeli, tüller, inciler, sıralı taşlar, çiçekler ve dahi taçlar gelinin yüz şekline göre ayarlanmalıdır. Böylece yüzü ön plana çıkararak gelinin yüzüne odaklanması sağlanacaktır.

2017 Tesettür Gelinlik Modelleri 3

2017 tesettür gelinlik modellerine uygun ayakkabı ve gelin çantası seçimi de önem arz etmektedir. Gelinliğin yerlerde sürünmesi ya da upuzun bir kuyruğa sahip olması gelin ayakkabısının öneminde bir değişiklik yapmayacaktır. Gelinliğin renginden modeline kadar tüm ayrıntılara göre gelinlik ayakkabı modeli seçilmelidir.

Bu özel ve mutlu günde gelin adayları seçtikleri gelinlik modeli ve rengi sonrasında gelinlik türban başı modeli, aksesuarları, gelinlik ayakkabı modeli ve gelin çiçeği gibi büyük küçük tüm ayrıntıları düşünerek düğünden bir kaç hafta önce hazırlıklarını bitirmeliler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?