2017 Yeni Sezon Cacharel İpek Eşarp Modelleri

2017 Yeni Sezon Cacharel İpek Eşarp Modelleri

Marka eşarp deyince akla gelen ilk isim olan Aker Eşarp’ın altında çıkan iki güzel eşarp markası daha var. Bunlardan biri Pierre Cardin; ki kalitesi ve birbirinden farklı, zengin desenleri ile en az Aker kadar sevilen bir marka. Diğeri de Cacharel Eşarp; 2017 ilkbahar yaz koleksiyonundaki birbirinden güzel eşarp modelleri ve modern desen seçenekleri ile tesettürlü bayanların dikkatlerini üzerinde topluyor.

Cacharel eşarp, ipek eşarp modelleri ile 2017 ilkbahar yaz eşarp modelleri arasında sevilen desenlerin yanında kendine özgü eşarp desenleri ile de dikkat çekiyor. Özellikle 2017 eşarp modasında çok fazla görmediğimiz çınar yaprağı ile hazırlanan eşarp deseni gerçekten çok hoş bir görüntü veriyor.

2017 Yeni Sezom Cacharel Ipek Eşarp Modelleri 1

Aslında yelpaze, kelebek kanatları ya da farklı şeyler de hatırlatsa da çınar yaprağı olarak bakıldığında uzun ömürlü, sağlam anlamına gelen bu desen için 2017 ilkbahar yaz döneminin şık ve kalıcı eşarp desenlerinden diyebiliriz.

Eşarp desenlerinde farklı olmayı seven Cacharel ipek eşarp modelleri içinde 2017 yeni sezon eşarplarında, şal desenli eşarplar, ayna efekti desene sahip ipek eşarplar, ebruli sanatına benzer renklerin fırça darbesiyle ipek eşarplar üzerindeki muhteşem duruşu, hepsi birer sanat eseri.

2017 Yeni Sezom Cacharel Ipek Eşarp Modelleri 2

Cacharel ipek eşarp modelleri 2017 yeni sezonda da renkleri, desenleri, ve kalitesini ön planda tutarak çok güzel bir 2017 ilkbahar yaz eşarp koleksiyonu hazırladı sizler için. Bizlere de bu güzellikleri sizlerle buluşturmak düşüyor. İşte en sevilen eşarp markalarından Cacharel 2017 eşarp modelleri :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?