2017 Yılı Çanta Modası

Kadınların giyim kadar düşkün oldukları bir konu daha varsa o da çanta ve ayakkabılar, aksesuarlardır. Peki 2017 yılı çanta modası nedir? Hangi çanta modelleri daha fazla tercih edilecek? 2017 yılı çanta trendi nasıl olacak?

Kutu Çantalar

2017 yılının trend çantalarından biri kutu çantalar olacak. Kutu çantalar, görünüşleri bakımından küçük, çıtıpıtı, düzenli görünen bir yapıya sahipler. Ünlü markalardan Louis Vuitton ve Dolce&Gabbana gibi markaların yeni sezon koleksiyonlarında yerlerini aldılar bile.

Kutu çantaları daha ziyade zayıf bayanların kullanması doğru olur.

2017 çannta Modası 1

Vintage Çantalar

2017 yılında eski zaman çanta modelleri beğenilerek kullanılacak. Eğer babannenizin ya da annannenizin döneminden kalmış çantalar varsa rahatlıkla bu sene kullanabilirsiniz. Hemen hemen tüm markalar 2017 koleksiyonlarına vintage çantaları ekledi bile.

2017 çanta Modası 2

Sırt Çantaları

Sırt çantaları 2016 yılı ilkbahar yaz koleksiyonlarında da yer almıştı. Ve hala bayanlar severek  rahatlıkla kullanıyorlar. 2017 yılında da moda çantalar arasında yer alan sırt çantaları, rahat kullanımı, büyük küçük olan farklı boyutları ile bayanların ilgisini çekmeye devam edecek.

Pratik olan sırt çantalarını genellikle günlük olarak kullanmak daha doğru olur. Sırt çantaları 2017 yılında güld renginden, bakır rengine birbirinden değişik renk ve tasarımlara sahip olacak. Zincir, toka vs gibi aksesuarlarla zenginleştirilebilen sırt çantalarının deri olan modelleri de bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Zincir Saplı Çantalar

2017 yılı çanta modellerinde markaların ağırlık verdiği zincir çanta modelleri, hem gece hem gündüz kullanım rahatlığı taşır. Farklı kıyafet kombinlerinde rahatlıkla kullanılabilen zincir saplı çantaları, elinize alarak da kullanabilirsiniz.

Kürk Çantalar

Gerçek kürk kullanımına karşıyız. 2017 yılı çanta trendleri arasında kürk çanta modelleri de yer almakta ve imitasyon kürk çantalar kullanmanızı tavsiye ve rica ediyoruz.

2017 çanta Modası 7

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir