2022 Tesettür Elbise Modelleri

2022 Tesettür Elbise Modelleri

Bu yıl çok şık bir o kadar da zarif kendinden söz ettirecek tesettür giyime adeta damga vuracak tasarımlar olacak. Bu tasarımların hepsini eğrisi ve doğrusu ile 2022 tesettür elbise modelleri yazımda toplamaya çalıştım. Bu modeller çok çeşitli olsa da günlük kullanımda, iş hayatında, kına da, düğün de olacak şekilde ayırdım. Şimdiden sizlere keyifli okumalar dilerim.

 

yaka islemesi pamuk 2018 tesettur elbise modelleri min

 

2022 Tesettür Elbise Modelleri İnce Belli Bayanlar için

 

vintage 2022 tesettur elbise modelleri min

 

Bu elbise modelleri genelde bele kadar daralıp daha sonra ayağa kadar salaş bir şekilde gider. Bu 2022tesettür elbise modelleri için ince belli olanlara tavsiye ederim. Çünkü elbisenin tarzı itibarı ile düz vücutlara yada basen kısmı kilolu hanımlara çok yakışmayacaktır.

 

uzun gozukmek isteyenler icin 2018 tesettur elbise modelleri min

 

Boydan Çiçekli 2022 Tesettür Elbise Modelleri

turkuaz 2022 tesettur elbise modelleri min

 

Boydan çiçekli modeller her sene moda da kalmaktadır. Özellikle belden çiçekli 2022 elbise modelleri yaz aylarında ya da bahar aylarında tercih edilmektedir. Her yaşa her bedene yakışan çehresi ile bu yıl da moda da bulunacak. Bu model çiçek desenleri ve ince yapısı ile ön plana çıkmaktadır.

 

siyah renk 2022 tesettur elbise modelleri min

 

Kına için 2022 Tesettür Elbise Modelleri

 

parlak kumas 2022 tesettur elbise modelleri min

 

Kına geceleri bu yılda çok zarif 2022tesettür elbise modelleri ile süslenecek. Genel olarak bu yıl bol etekli modelleri kına ve düğünlerde göreceğiz. Bu model kilolu hanımların da tercih ettiği bir model olup bacakları belli etmemesi ile öne çıkmaktadır. Rahat tarzı ile öne çıkan bir model olup genelde bu modeli gençler tercih etmektedir.

 

kirmizi 2018 tesettur elbise modelleri min

Uzun Gözükmek isteyenler için 2022 Tesettür Elbise Modelleri

 

kina icin 2022 tesettur elbise modelleri min

 

Hep söylemişizdir, pileli yada düz olması fark etmiyor, uzun etekler sizi daha uzun gösteriyor. Bu sebeple boyundan şikayetçi hanımlar koyu renk uzun etek ve açık renk beyaz bluz yada tam tersi renklerle bir kombin oluşturabilir. Çok şık ve sade görünmesinin yanı sıra sizi olduğunuzdan uzun da gösterecektir.

 

is icin 2018 tesettur elbise modelleri min

İş Hayatı için 2022 Tesettür Elbise Modelleri

ilkbaharlik 2018 tesettur elbise modelleri min

 

İş hayatı için giyilen elbiseler herkese göre değişiklik gösterir. Yani belli bir tarz var diyemeyiz nitekim 2022 tesettür elbise modelleri içinde bu geçerli özellikle bu tarz bu yıl moda diyemiyoruz. Fakat editör seçimi olan kahverengi beyaz renk sade elbiseler iş hayatı için çok tarz ve şık duruyor. Fakat bir çok elbiseyi kendinizce kombin yapabilirsiniz.

 

gunluk 2018 tesettur elbise modelleri min

Günlük Kullanım için 2022 Tesettür Elbise Modelleri

en zarif 2018 tesettur elbise modelleri min

 

Günlük kullanım için tesettür elbise modelleri genelde çiçek yada renk desenli modellerden oluşuyor. Günlük kullanım için bu elbiseler genelde çarşıya pazara çıkıldığında yada günlerde giyilebiliyor. Aslında rahatlığı ve pamuk yapılarıyla çok rahat bir tercih olan günlük tesettür elbiseler her yaş grubu tarafından tercih ediliyor.

 

en guzel 2018 tesettur elbise modelleri min

İlkbahar için Tesettür Elbise Modelleri

dugun icin 2022 tesettur elbise modelleri min

 

İlkbahar koleksiyonlarında yine yaz için tasarlanmış olan ve halen modasını sürdüren çiçek desenli tesettürlü elbiseleri görmek mümkün. Çiçek desenli, yada küçük motifleri ile öne çıkan bu elbiseler gerçekten çok zarifler. Özellikle sıcaklardan korunmak için beyaz rengin ön planda kullanıldığı bu modeller 2022 tesettür elbise modelleri arasında benim en sevdiğim koleksiyonlardan birisi.

 

boydan cicekli 2018 tesettur elbise modelleri min

Düğünlük Tesettür Elbise Modelleri

 

en zarif 2018 tesettur elbise modelleri min

 

Bu konuda da çok çeşitli çok farklı modeller mevcut, düğünlük 2022 tesettür elbise modelleri içinde farklı renklerde ve tarzlarda elbiseler mevcut. Editör tercihimiz olan bu model de ki renkler ve motifler hoşumuza gitti bu yüzden özellikle bu modelde karar kıldık.  Çok farklı bir model olmasının yanı sıra renkleri de çok hoş, özellikle bu yıl düğün için tesettür elbiselerinde koyu renkleri hakim renkler olarak görebiliriz.

 

en guzel 2018 tesettur elbise modelleri min

Parlak Kumaştan Tesettür Elbiseler

 

dugun icin 2022 tesettur elbise modelleri min

 

Bu yıl damga vuracak bir başka model ise parlak kumaşlar ile yapılan 2022 tesettür elbise modelleri olacaktır. Gerçekten zarif yapısı ile öne çıkan bu model pek günlük kullanıma uygun olmasa da, davetlerde, işte giyilebilir. Bu modeller parlak kumaştan yapılma pilseli, pileli, tek renk modelleri farklı renk seçenekleri ile raflarda görebileceğiz.

 

boydan cicekli 2018 tesettur elbise modelleri min

 

Kırmızı 2022 Tesettür Elbise Modelleri

bordo siyah 2018 tesettur elbise modelleri min

 

Her yılın muhakkak bir rengi vardır, işte tesettür elbise giyimde de bu yıl moda kırmızı ve beyaz tonların hakim olacağı görünüyor. Kırmızı ve beyazın muhteşem uyumunu verdiğimiz modellerden görebilirsiniz. Bu tarz motiflerle süslü kırmızı beyaz tesettür elbise modellerine hazır olun, çok zarif modeller sizi bekliyor.

 

bordo renk 20 min

 

Vintage Tarz 2022 Tesettür Elbise Modelleri

 

2022 tesettur uzun elbise modelleri min

 

Bir süredir vintage tarz modeller modada kendine yer buluyor. Ancak tesettür giyime yeni yeni girmeye başladı. Kimisi bu tarzı çok beğenmese de her dönem alıcı buluyor, benim çok sevdiğim bu modelleri size göstermek istedim. Bu yıl bu tarz vintage tesettür elbise modellerini görebiliriz.

 

2022 tesettur elbise modelleri ince belli hanimlar min 2022 tesettur elbise modelleri siyah kirmizi min

 

Tüm modelleri görmek için aşağıdaki galeriden her hangi bir fotoğrafa tıklamanız yeterli olacaktır. Gerçekten çok şık ve güzel modelleri sizler için seçtik, iyi seyirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?