2024 Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür abiye modelleri, 2023 yılında düğün, nişan, kına, söz, mezuniyet ve diğer tüm özel günler için özenle hazırlanıyor. Abiye koleksiyonları -genel anlamda- tesettür kapsamında değil moda kapsamında çalışmaya, tasarlamaya devam ediyor. Ancak bazı abiye modelleri gerçekten hem tesettüre uygun hem de özel günlerde kullanılabilecek şıklıkta.

astarli pelerinli tesettur abiye exclusive tasarmlar gnl kolat 796 25 O

2023  yılında abiye modelleri arasında abiye elbiseye omuzdan ayaklara kadar uzanan pelerinler eşlik ediyor. İkili etek ceket takımları gibi duran ancak tek parça abiye elbiseler de en çok beğenilen abiye modelleri arasında yer alıyor. Bu abiye modellerinde yakadan etek kısmına kadar sıralı düğmeler abiyeye klasik bir hava katıyor. Pırıltılar ve şifon parçalar da abiye modellerine uçuş uçuş bir görüntü veriyor.

dantel islemeli pamuk prenses tesettur abiye abiye gnl kolat 803 26 O

Abiye modellerine göre de yine eşarp ve şal modelleri kullanmalıyız. Genellikle abiye modelleri yeterince ışıltı, dantel ve pırıltıya sahip olduğundan şifon veya saten eşarp ve şal yeterli olacaktır. Abiye modeline göre şal bağlama modellerinden biri yapılarak kıyafet tamamlanmış olacaktır.

yarim pelerin abiye 523 abiye gnl kolat 1236 39 O

2023 abiye modellerine bir göz atalım, detaylar resim galerimizde:

Gülsoy Desenli Koton Şal Modelleri

Gülsoy eşarp, rayon eşarp modelleri ile en beğenilen eşarp markalarından biridir. Ayrıca püsküllü eşarp ve şal modelleri deyince ilk akla gelen eşarp markasıdır.

Renkli Pul Payetli mor bluz abiye
Renkli Pul Payetli mor bluz abiye

Kalitesi ve tecrübesiyle koton şal modelleriyle de en sevilen ve tercih edilen marka diyebiliriz. Koton şallar hem dokusu yönünden rahat kullanılan eşarplardır hem de terletmez, hafiftir.

Pul Payetli yeşil abiye bluz modeli
Pul Payetli yeşil abiye bluz modeli

Dantelli şal modelleri günümüzde oldukça iyi rağbet görüyor. Artık danteller sadece özel günlerde de değil günlük kullanılan eşarp ve şal modellerinde de tercih ediliyor. Şalın dört bir kenarına geçirilen bu iki parmak genişliğindeki danteller şala ayrı bir hava katmış. Şal ile aynı renkte olması da bir bütünlük sağlamış.

Dantelli şallar, koton yumuşaklığı ve rahatlığıyla buluşmuş kısacası.

Muslima Wear Yeşil Abiye Modeli
Muslima Wear Yeşil Abiye Modeli

Çantalarda Ponpon Modası

Ponpon her yerde kullanılabilen ve dahası kendinizin evde de kolaylıkla yapabileceği sevimli bir aksesuardır. Bebek kıyafetlerinin pek çoğunda kullanılan ponponlar yün ipleriyle çalışılır. Atkı ve berede kullanılan ponponlar da yine örgü ipleriyle yapılır.
Bu yazımızda kürk ponponlardan bahsedeceğiz.

Tesettür Saten Abiye Elbise
Tesettür Saten Abiye Elbise

Kürk ponponlar yapısı dolayısıyla daha yumuşak ve incecik tüylerden yapıldığı için daha narin ponponlardır. 2024 yılının moda trendleri arasına çoktan girmiş olan kürk ponponlar sırasıyla bayanların kullandığı aksesuarlara süs olarak takılmaya başlandı.

Bayanların çeşit çeşit almaktan vazgeçemedikleri çanta ve ayakkabılarda 2024 yılında en çok kürk ponponları göreceğiz.
Bir çok renkte ve kırçıllı olarak anahtarlık aksesuarına takılan kürk ponponları dilediğiniz başka küçük aksesuarlarla birlikte çantanıza takabilirsiniz.

Pul Payetli abiye pembe ceket
Pul Payetli abiye pembe ceket

Çanta rengine göre seçilen kürk ponponlar, iki renk kombinleyip de takmayı tercih edebilirsiniz. Mesela pudra pembesi bir çantanız varsa; hem pudra pembesi hem ekru renklerde iki ponpon takabilirsiniz. Ancak iki ponpon taktığınız çantanın boyutu biraz büyük olsun ki ponponlar çantadan büyük görünmesin.

Pul Payetli abiye uzun bluz
Pul Payetli abiye uzun bluz

Ayakkabılarda ponpon modası bahar ayı yaklaştıkça devleşecektir. Yolda gördüğümüz bayanların yarısının ayağında ponponlar rengarenk gözümüzü alacaktır. Şimdilik gözümüze takılanlar çantalardaki ponponlar.

Bu arada ünlü markaların bazılarında imitasyon yerine gerçek kürkten yapılmış ponponlar satılıyor. Aman ha! İmitasyon kürk ponpon alın, hayvanlara zarar verip onlar üzerinden para kazananların suçlarına ortak olmayın.

Setrms Yaldizli Abiye Modelleri

Setrms Tüllü Abiye Modeli
Setrms Tüllü Abiye Modeli
ipekyok tesettür abiye modeli
ipekyok tesettür abiye modeli

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir