30’lu Yaşlar İçin Tesettür Giyim Rehberi

30’lu Yaşlar İçin Tesettür Giyim Rehberi

Her kadın, giyim tarzını oluştururken öncelikle yaş dönmine dikkat eder.  Yaşına uygun giyinmek, şıklığın ve zarifliğin ilk adımıdır. Genç, orta ve ileri yaş dönemlerinin her birine öel tasarımlar, parçalar ve aksesuarlar bulunuyor. Önemli olan bu ürünlerden doğru olanlar tasarımları, kesimleri ve renk tercihlerini yapmaktır.

Kadınların olgunluğa ulaştığı, kendini daha fazla tanıdığı, yaşamını ve isteklerinin daha net anladığı 30’lu yaşlar, giyimlerinin de belirli bir tarza ulaştığı yıllardır. Her ne kadar giyim tarzları zevklere göre şekillense de yaş gruplarında dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunuyor. 30’lu yaşlarını yaşayan, ilk adımı atan veya ayrılmak üzere olan kadınlar için giyim rehberi yazımızda sizleri bekliyor…

Otuzlu Yaşlar Giyim Rehberi 1

30’lu Yaşlarda Nasıl Giyinmeli?

En hareketli geçirdiğimiz ve kendimizi bulmaya çalıştığımız 20’li yaşların ardından, sakin, olgun ve daha planlı olduğumuz 30’lu yaşlarda giyim tarzımız da güçleniyor. 30’lu yaşların en güzel ve keyifli yaşlar olduğu doğru. Giyim parçalarımız da bu yaşlarda daha güçlü, şık ve kendinden emin duruşa sahip oluyor.

Otuzlu Yaşlar Giyim Rehberi 2

30’lu Yaşlarında Olan Kadınların Sahip Olması Gereken Parçalar;

 

Dize uzanan tek renk elbise ve etekler, topuklu ayakkabı ve botlar, şık detaylara sahip bluzlar, deri çanta ve aksesuarlar, iş yaşamı içerisinde olan 30’lu yaş kadınların olmazsa olmazlarıdır. Bunların yanı sıra spor ayakkabıların düz renkleri, rahat ve salaş ürünler de vazgeçilmemesi gereken parçalardandır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?