56 Beden Tesettür Abiye Modelleri

56 Beden Tesettür Abiye Modelleri

Tesettürlü büyük bedenli hanımların en çok dertli oldukları konulardan birisi büyük beden tesettür abiyelerin çok fazla çeşitlilik göstermemesi. Son yıllarda tesettür sektörüne bir çok firma girmesi ile birlikte 56 beden tesettür abiye başta olmak üzere, battal boy abiyeler çoğaldı.

Abiye konusu özellikle büyük beden giyen hanımların en çok zorlandığı konu, çünkü düğün gibi özel bir gece de giyebilecek çeşitlerin az olması büyük problem yaratıyor. Ancak bu yazımda vereceğim çeşitli markaların farklı tarzlarda 56 beden tesettür abiye modelleri çok farklı ve oldukça şık. Bu modeller sizlere vücudunuza uygunluk hakkında bir fikir verebilir.

 

56 Beden Tesettur Abiye Modeli min

56 Beden Tesettür Abiye Tavsiyeleri

 

asil siya 56 beden tesettur abiye min

 

Kilolu hanımların bir çoğu abiye seçerken çok zorlanır, çünkü abiyeler belli bir biçimde yapılır. Fakat her kilolu hanımın kilo aldığı noktalar çok farklı olduğu için bu standart ölçüler bedenlere uygun gelmeyebilir.

 

balik tarz 56 beden tesettur abiye min

 

Bende bu yazımda 56 beden tesettür abiye tavsiye ederken buna dikkat edeceğim. Sizlere uygun modeli kolaylıkla seçmeniz için birbirinden güzel 25 farklı modele yazı sonunda ki galeriden ulaşabileceksiniz.

 

bordo 56 beden tesettur abiye min

 

Üstte gördüğünüz 56 beden abiye modelini kilosunu özellikle basen ve göbek bölgesine veren hanımlar için atıyorum. Bu tarz kumaşla yapılan bir tercih kilolarınızı örtecek ve çok şık bir abiye ile de güzel görünmenizi sağlayacaktır. Bu model tarzında özellikle siyah ve koyu renk seçimi çok yerinde olacaktır.

 

buyuk beden tesettur abiye min

 

Vücudunuzda ki kilo dağılımı orantısız ise yani tek bir yerden kilo almayıp bir çok yerden kilo almaya meyilli iseniz bu model tercihi tam size göredir.

 

pembe islemeli 56 beden tesettur abiye min

 

56 Beden Tesettür Abiye Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 

Payetli Sifon 56 Beden Elbise Modeli min

 

56 beden tesettür abiye modelleri arasında bu model ise özellikle sadece göbeğinden kilo alan hanımlara yönelik bir modeldir. Yani vücuttaki yağlanma sadece göbek bölgesine yığılmış ise bu şık model tam size göre olacaktır. İlk modeli de tercih edebilirsiniz fakat abiye üzerime otursun, daha gösterişli olsun istiyorsanız bu 56 beden tesettür abiye tam sizin vücudunuza göre olacaktır.

 

nesrin emniyetli 56 beden tesettur abiye min

 

56 Beden Tesettür Abiye Elbiseler

 

multi sifon 56 beden tesettur abiye min

 

Son olarak tamamı editör seçimi olan tüm 56 beden tesettür modellerini galeri şeklinde yayınlayacağım. Gerçekten tüm verdiğim abiyeler göz kamaştırsa da özellikle vücudunuza göre tesettür abiye seçmenizde fayda vardır.

 

Mor Tesettur 56 Beden Abiye min

 

Özellikle büyük beden tesettür abiye seçerken yapılan en büyük yanlışlardan birisi vücut tipini bilmeden bir abiye seçmektir. Aşağıda verdiğim galeriden kendi vücudunuza en çok yakışanı bulabilirsiniz, birde video yayınlayacağım, izlemeyin unutmayın.

 

56 Beden Tesettür Abiye Modelleri Galerisi

 

lacivert 56 beden tesettur elbise min Lacivert 56 beden abiye modeli nurla min

gri siyah 56 beden tesettur abiye min gozde buyuk beden tesettur abiye min fusya renk 56 beden tesettur abiye min fistolu 56 beden tesettur abiye min fermuarli 56 beden tesettur abiye min farah ceketli 56 beden tesettur abiye min drop baskili 56 beden tesettur abiye min criss 56 beden tesettur abiye min

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?