Akel Fileli Desenli Şal Modelleri

Akel Fileli Desenli Şal Modelleri

Fileli koton şal modelleri yaz aylarının kurtarıcı şal modelleri arasında yer alıyor. Fileli yapısı havayı geçirgenliği sebebiyle rahat bir kullanım sağlıyor. Yazın kavurucu sıcaklarında sıkıca bağlanıp topuz yapılarak bone içinde havasız kalan saçlar, fileli şal modelleri ile biraz da olsa rahatlıyor.

2017 şal modelleri arasında son günlerde popülerliği artan fileli şal modelleri için Akel fileli desenli şallara bakabilirsiniz. Özellikle kamuflaj desenli fileli şal modelleri genç tesettürlü bayanların yoğun ilgisiyle karşılanıyor.

Akel Fileli Desenli şal Modelleri 1

Akel fileli desenli şal modelleri için en çok sevilen şal kamuflaj desenli şallardır. Spor giyimin modası geçmeyen deseni kamuflaj deseni, şal üzerinde de oldukça şık duruyor.

Yine Akel fileli desenli şal modelleri arasında bir desen var ki en az leopar deseni kadar çok sevilen zebra deseni; fileli şal modeli üzerinde oldukça farklı duruyor. Şalın tam ortasında kullanılan zebra modeli ve şalın iki ucunda düz renklerle kombinlenerek farklı bir hava katılıyor. Bir çok kıyafetle kullanabilen fileli şal modellerini en çok tercih edeceğiniz zaman günlük kullanımlardır. Fileli desenli şal modelleri spor kombinlerinizin ve günlük hayatınızın bir parçası olarak şal dolabınızda yerini alacaktır.

Akel Zebra Desenli şal Modelleri 4

Fileli şal modelleri 2017 yaz günlerinin sıcaklarında hem delikli yapısı hem de pamuklu kumaşıyla öyle rahat ettirir ki vazgeçilmezler arasında yerini alır. Fazla uğraştırmadan kolayca bağlanması acil durumlarda sizi kurtarır. Renklerin de naifliği ve konstrat geçişleri de düşünürsek tesettürlü bayanların şal koleksiyonlarında yerini almaya hak kazanır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?