Aker 2017 İlkbahar Yaz Lookbook

Aker 2017 İlkbahar Yaz Lookbook

2017 ilkbahar yaz koleksiyonları içinde bahar aylarında giyilebilecek, tarzınızı yansıtacak en güzel parçaların olduğu Aker 2017 lookbook ile karşınızdayız. Aker, akla gelen ilk eşarp markası olmasının dışında tesettür giyimdeki önemli yerini dünya modasını tüm koleksiyonlarına entegre etmesine bağlıyor. Renkler, trendler ve modayla ilgili aklınıza gelebilecek tüm soruların cevapları Aker 2017 ilkbahar yaz koleksiyonunda yer alıyor.

Tesettür giyim için yıllarca koyu renklerin hakim olduğu düşünülürse açık renklerin de tesettür giyim için var olabileceği gerçeği koleksiyonlara canlılık veriyor. Tesettür kelimesine uygun, vücut hatlarını belli etmeyen ve rahat tüm tesettür kıyafetleri Aker koleksiyonlarında mevcut.

Aker Eşarp 2017 Ilkbahar Yaz Koleksiyonu 10

2017 tesettür giyim yeni sezon koleksiyonlarının pek çoğunda yukarıdaki gibi bol pantolonlar ve üzerine kap şeklinde ceketler ya da yelekler görüyoruz. Rahat ve kullanışlı bu gibi ikili takımlar, aynı kumaşın verdiği rahatlık ve renklerin aynı olması yönünden kombin imkanı sağlıyor.

Aker bahar sezonu için hazırlana koleksiyondan seçeceğiniz herhangi bir kombini mutlaka Aker eşarp 2017 koleksiyonu ile tamamlayın.

Aker Eşarp 2017 Ilkbahar Yaz Koleksiyonu 8

Aker 2017 ilkbahar yaz lookbook ta bu sefer daha az görsele yer verilmiş. Aker Eşarp modelleri 2017 daha önceden görücüye çıktığı için sizlere daha önceki yazılarımızda güncel bir paylaşım yapmıştık. Hala okumadıysanız lütfen TIKLAYIN.

Tabiatın eşsiz renklerini ilkbahar yaz koleksiyonunda kullanan Aker, üst giyimlerde tercih ettiği sadelikle dikkat çekiyor. Tek renk bluzlar ve gömleklerle beraber tek renk tuniklerle stil sahibi bayanlara yol gösteriyor. Gösterişten uzak sadelik kokan giyim parçaları için Aker, mükemmel desenlere sahip eşarp modelleri ile 2017 ilkbahar yaz koleksiyonlarına damga vuruyor.

Aker Eşarp 2017 Ilkbahar Yaz Koleksiyonu 6

Adeta bir ofis şıklığı koleksiyonu gibi beyaz ve ekru gibi açık renklerin öne çıktığı bu güzel yeni sezon parçaları için her biri ayrı bir koleksiyon diyebiliriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?