Aker 2017 İpek Krep Saten Eşarplar (Yeni!)

Aker 2017 İpek Krep Saten Eşarplar (Yeni!)

2017 ilkbahar yaz sezonu açıldı. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen eşarp markaları da 2017 eşarp modellerini sergilemeye başladı. Aker in eşarp kalitesi ve model çeşitliliği hakkında fazla söz söylemeye gerek yok. Yıllardır muhafazakar kesimin ve tesettürlü bayanların giyim ve eşarp olarak kaliteyi istediklerinde tercih ettikleri en ünlü markalardan biri. 2017 ilkbahar yaz eşarp modelleri hakkında yazarken toplu olarak da yazılarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Ancak özele inildiğinde; ipek eşarplar, ipek krep saten eşarplar, ipek tivil eşarplar gibi pek çok farklı eşarp kumaşı hakkında da hem bilgi vermeye çalışıyor hem de yeni sezon eşarpların görsellerini sizlerle paylaşıyoruz.

Bu yazımızda da Aker 2017 ipek krep saten eşarp modelleri ve desenlerine göz atalım istedik. 2017 ilkbahar yaz eşarp sezonu yeni yeni tanıtılmasına rağmen tesettürlü bayanlar tarafından dört gözle beklenen koleksiyonlardaki bazı eşarp modelleri şimdiden internet üzerinde tükendi bile. Mesela bu güzel su yeşili üzerine açık pudra renkli güllerin olduğu Aker ipek krep saten eşarp online satışta tükendi.

2017 Aker Ipek Krep Saten Eşarp Modelleri 1

Bahar ve yaz aylarında beyaz kıyafetlerle kombinlenebilecek harika cıvıl cıvıl bir ipek eşarp, sizi de kendinize özel hissettirecektir.

Aker aynı eşarp desenlerini, ipek krep saten ve ipek tivil kumaşlar için kullanıyor. Tivil eşarplar biraz daha yapımı kolay ve tok duran kumaşlardır. İpek eşarplar ise daha yumuşak, akıcı ve yeni kapananlar için iğnesiz kayan eşarplardır.

Aker ipek krep saten eşarplar da ipek eşarplar gibi %100 ipekten üretilir. Bu yüzden çamaşır makinesinde yıkanmaz. 30 derece sıcaklıkta bir suda elde, çitilemeden yıkanır. Direk asılarak kurutulmaz, mümkünse düz bir yerde havlu üzerine serilerek kurutulur ve ılık derecede ütü ile ütülenirse uzun süre kullanım sağlanır.

İpek krep saten eşarplar hakkındaki bu bilgilerden sonra 2017 modellerine bir göz atalım :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?