Aker Eşarp 2017 Yaz Serinliği Koleksiyonu

Aker Eşarp 2017 Yaz Serinliği Koleksiyonu

Baharın gelmesiyle havalar ısınırken yaza doğru güneşin etkisi artacak. Dolayısıyla güneş altında giyilen kıyafetler de önce sağlığı etkileyecek. Daha hafif, daha rahat, daha konforlu ve özellikle terletmeyen kıyafetler için arayışa geçilecek. Terletmeyen ya da teri emen kumaşlarla çalışılarak tasarlanmış tüm kıyafetler koruyucu olarak görünecek. Serin tutması beklenen kıyafetler, eşarplar vs alınacak. İşte tam da bu sırada pamuklu eşarpların serin tuttuğu için tercih sırasının başına oturduğunu görebilirsiniz. Ancak son teknolojiler sayesinde hem ipek eşarp kalitesi ve görünümü ile şık bir görünüme bürünebilir ve hem de pamuklu kumaşı sayesinde yaz serinliğine kavuşabilirsiniz.

2017 Aker Yaz Serinliği Eşarp Modelleri 6

 

Aker Eşarp 2017 Yaz Serinliği Koleksiyonu tam da bu alana hitap ediyor. Pamuklu kumaşların ter emen yapısı ve rahatlığı ile ipeksi dokunuşun bir arada olduğu bu güzel eşarp modelleri desenleri ile de yine tesettürlü bayanların gözdesi olmaya devam edecek.

Birbirinden güzel desenleri ile gözünüzü alacak Aker koton eşarp modelleri 2017 yazının vazgeçilmez eşarpları olacak. Koton eşarp modelleri içinde hem görünümü hem de işlevselliği ile bir ipek eşarptan ne bekliyorsanız aynı etkiyi bulacağınız Aker yaz serinliği eşarpları COOL-EX Teknolojisi ile 2 derece serin tutar. %70 pamuk ve %30 ipekten üretilmiştir.

2017 Aker eşarp yaz serinliği koleksiyonu içinde yer alan koton eşarp desenleri flu bir görüntüye sahiptir. Desenler bir ressamın fırçasından çıkan bahar tablolarını andırırken renklerin uyumu göz yormadan rahatlatır. Aynı eşarp deseninin farklı renk kombinasyonlarını bularak farklı zevklere de hitap etmeyi bilen Aker, eşarpta kaliteli işler yapmaya devam ediyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?