Allday Denim Tunik Modelleri

Kot kumaş, pantolonda olsun etekte olsun isterse gömlekte olsun hep bir spor çağrışımı yapar bizlere. Spor giyimin asıl amacı kıyafetin içinde rahat etmektir. Kot kumaşlar da, özellikle likralı olanları, oldukça rahat ve esnek bir yapıya sahip olduklarından spor giyim içinde kendine her zaman yer buluyor. Ancak spor şıklık diye de bir olgu var. Spor şıklık isteyenler içinse kot her zaman ilk alternatifler arasında yer alır.
Tesettürlü bayanların tunik modelleri açısından düşünürsek o kadar fazla seçenekleri var ki.. Pamuklu kumaşlardan tutun da polyester kumaşlara yün olanlarında kot tunik modellerie kadar pek çok farklı tunik seçeneği var. Kot tunik modelleri 2017 yılı içinde de önceki yıllar kadar rağbet görecek. Sadece kot tunik tasarımları farklılık gösterir.

Allday Denim Tunik Modelleri yesil

Allday Denim Tunik Kombinleri

Tunik modellerinde tunik boyunun büyük bir önemi vardır tesettürlü bayanlar için. Çünkü altına giyilecek pantolon buna göre seçilmelidir. Altına dar paça bir pantolonla giyilecek dizüstü bir tunik modeli çok da hoş bir görüntü vermeyecektir. Ancak ispanyol paça bir pantolon üstüne giyilen diz altında bir tunik modeli renk ve modeline göre şık bir görünüm sağlayabilir.

Allday Denim Tunik Modelleri tenkli

Kot tunik modeller içinde de tunik boyları elbette değişiklik gösterir. Allday kot tunik modelleri 2017 sezonunda diz altından başlayan modellerle ayak bileğine 5-10 cm yakın uzunluktaki kot tunik modelleri ile farklı boylarda kot tunik arayan bayanlara anında cevap veriyor.
Kot renkleri de farklılık gösteriyor biliyorsunuz. Açık renkte kot kumaşlarda genellikle buz mavisi olarak adlandırılıyor. Siyah kotlar da pantolonda olduğu kadar tunik modellerinde de az da olsa kullanılıyor. Mavi kot tunikler hemen hemen her tesettürlü bayanın dolabında bulunan bir renk olarak karşımıza çıkıyor.

Allday Denim Tunik Modelleri sari

Allday markasının kot tunik modellerinde farklı aksesuarlar, kemerler, rozetler ve armalarla süslenerek değişik modeller ortaya sunuluyor. Sık düğmeli kot tunik modelleri ise en sevilen ve beğenilen kot tunik modelleri arasında yer alıyor. Yine çıtçıtlar da oldukça sık kullanılan aksesuarlardan.

Allday Denim Tunik Modelleri kot

Son olarak kot tunik modelleri için en ideal pantolon rengi beyaz olsa da hardal sarısı ve tuniğin kemeri ile aynı renkte farklı bir pantolon da kullanılabilir. Beyaz pantolon kullanacaksanız-ki genellikle bahar ve yaz aylarında- altına da mutlaka beyaz ayakkabılar giymeyi unutmayın.

İspanyol Kollu Tunik Modelleri

2023 sezon trendi olan ispanyol kol tunik modelleri ile karşınızdayız. İspanyol paça pantolonların çok moda olduğu 80’ler dönemini bizler çok hatırlamasak da babalarımızın, dedelerimizin o günlerdeki fotoğraflarından görmüşüzdür. Şimdi yıl 2017 ve bayan giyimde özellikle gömlek ve tunik modellerinde ispanyol kol modası baş gösterdi.

Allday Denim Tunik Modelleri kot acik

Zaten yabancı olmadığımız bu kesim şekli, birbirinden değişik tasarımlarla daha da zenginleşiyor. İki katlı tasarlanan ispanyol kollu tunikler de mevcut, fakir kol olup ispanyol kollu olan tunikler de.

Peki yarasa kol ve ispanyol kol arasında ne fark var derseniz? Aslında cevap çok basit. Yarasa kolda bollaşan kesim koltuk altına doğru genişlerken ispanyol kolda kumaş kesimi dirsekten başlayarak el bileğine kadar devam eder. Yani zıt taraflara doğru bir bollaşma söz konusudur. Yarasa kollu tunikler beden açısından daha geniş dururken ispanyol kollu tuniklerin bedeni normal bedende görünür sadece kolları boldur.

Allday Denim Tunik Modelleri acik kot

İspanyol kollu tunik modellerini rahatlıkla pek çok pantolon modeli ile kombinleme imkanınız vardır. Günlük ispanyol tunik modelleri dışında abiye ispanyol tunik modelleri de güpürlü, simli, iki kat kumaştan oluşan vb gibi pek çok farklı tasarımda bulunabilir. Bu ispanyol kollu tunik modellerini renk uyumuna dikkat ederek kullanmak doğru olacaktır.

İspanyol kollu tuniklerin bir çoğunu ispanyol paça pantolonla kullanmak çok hoş görüntü vermeyebilir. Özellikle boru paça ya da düz paça pantolonlar ispanyol kollu tuniklerin görüntüsünü ön plana çıkaracağı için daha uygun olacaktır.

Allday Denim Tunik Modelleri acik kahverengi

Normal ispanyol kollu tuniklerin dışında bazı tasarımcıların da değişiklik yaparak güzel bir model çıkardığı tunikler vardır. Bu modellerde İspanyol kolu yine dirsekten bileğe doğru bollaşır ancak kol ağzı açık bir şekilde durmaz manşet yapılmış ve bol kısım aşağı doğru sarkmış halde farklı bir hava verilmiştir.

2024 trendleri listesine de tesettür giyim içine de hızlı giren bu güzel ispanyol kollu tunik modelleri, birbirinden farklı yorum kayan tasarımcıların usta elleri sayesinde dolaplarınızı şenlendirecek. Belki tek sorun kol manşeti ile tamamlanmayan ispanyol kollu tuniklerde tesettürlü bayanların kollarının görünmesidir. Bunun için de tunik içine uzun kollu ince ve düz renk bir badi giyebilirsiniz. Ya da kolluk olarak tabir edilen el bileğinden kol dirseğine kadar uzanan tesettür tekstil ürünlerinden kullanarak kolunuzun açılmasını gizleyebilirsiniz.

Farklı tunik modelleri isteyenler içi ispanyol kollu tunikler tam sizlere göre. 2024 yılının moda üst giyimlerinden olacak olan bu tunik modellerinden mutlaka edinin. Ve şimdi sizler için derlediğimiz İspanyol kollu tunik modelleri 2024 ye bir göz atın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir