Anneme Armine Eşarp Yakışır

Anneme Armine Eşarp Yakışır

Armine eşarp, “Anneme benden sonraki en güzel hediye” sloganıyla Anneler Günü için saf ipek eşarp modellerini sizler için sunuyor. Annelerimiz için alabileceğimiz pek çok seçenek arasında şüphesiz ilk sıralarda ipek eşarp modelleri yer alır. Çünkü eşarplar da tıpkı annelerimiz gibi baş tacımızdır. Vazgeçilmezimiz örtülerimiz bir tanecik annelerimize en güzel hediyedir.

Anneler günü hediyeleri 2017 listelerinde hala kıymetli annenize bir hediye bulamadıysanız ve anneniz tesettürlü ise mutlaka Armine 2017 ilkbahar yaz eşarp koleksiyonuna bakmanızı öneririz. Birbirinden güzel eşarp desenleri ve renkleri ile annenizin zevkine uygun en güzel eşarp sizi bekliyor.

Geometrik desen seven annelere…

Armine Ipek Eşarp 2017 Anneler Günü 1

Geometrik desenlerin renklerle buluştuğu bu mükemmel eşarp modeline Armine giyimin online satış sitesinden ya da Armine mağazalarından ulaşabilirsiniz. Anneler Gününe özel indirimlerin de olduğu ipek eşarp modellerinde Armine, geometrik desenlerde bile kendi zevkini, tasarımını yansıtarak kendini belli ediyor. Renklerin ahengi ve enerjisiyle mükemmel bir yaz annenizi bekliyor.

Annene hem gül ver hem eşarp…

Armine Ipek Eşarp 2017 Anneler Günü 2

En değerlilerimiz, annelerimiz için Armine eşarp modelleri arasında gül ve çiçek desenli ipek eşarplara da bir göz atalım. Her sezon ve her koleksiyonda yer alan çiçekli ipek eşarplar, anneler için verilebilecek en özel hediyeler arasındadır. Annelerimize hem çiçekler hem de ipek eşarp almak için bu modelleri mutlaka incelemelisiniz.

Sade ama renkli seven annelere…

Armine Ipek Eşarp 2017 Anneler Günü 6

Rengarenk ve belli kurallardan uzak kalarak kalıplara sığmayan anneler için karışık renkli Armine eşarp modelleri de bir alternatiftir. Düz renkli pek çok kıyafetle uyum sağlayan ama belli desenlerle sınır çizilmemiş bu harika tonlardaki ipek eşarp, annenizin yüzünde güller açtıracak.

Daha pek çok desen ve modeldeki Armine eşarpları inceleyebilirsiniz. Armine nin de dediği gibi;

“Anneme benden sonraki en güzel hediye ipek eşarptır.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?