Armanda Eşarp Modelleri

Düz renk eşarplar, kıyafet seçiminde daha kolay seçilebildiği için tercih edilirler. Özellikle kıyafette büyük çiçek desenleri ya da geometrik desenler gibi renk karmaşası olan kıyafetlerde düz renk eşarp seçmek mantıklı ve doğru olacaktır. Kıyafette bulunan ve çok fazla dikkat çekmeden şık gösterecek bir renkte düz ipek eşarp kıyafetin tamamlayıcısı olacaktır.

Düz renk eşarp modelleri, saten eşarplarda ipek eşarplarda ve kışlık yün eşarplarda da çokça kullanılıyor. Çoğu marka eşarplarda eşarbın dört bir kenarına uygun renkte bir kenar geçirilebiliyor. Ancak en fazla tercih edilen sade düz renk olan eşarp modelleri.

Armanda eşarp da düz renk ipek eşarp serisinde bu iki tür düz renk eşarp modellerine yer vermiş. Üstelik indirimli fiyatıyla fırsat reyonlarında. Bakalım beğenecek misiniz??

armine İpek Eşarp Modeli
armine İpek Eşarp Modeli

Armanda Abiye Şal – İndirimli Fiyat

,Armanda düz renk abiye şal modellerinde büyük indirim var. Tesettür giyimin vazgeçilmez ve en önemli parçası eşarplar ve şallarda sezon sonu indirimleri devam ediyor. Şal deyince ilk akla gelen düz renk ipek şallarda Armanda kalitesinde indirimler devam ediyor.

Armanda abiye şallar, şal takmayı seven ve şal yakışan tesettürlü bayanlar için vazgeçilmez. Tüllü tarzda Armanda abiye şallar özel davetlerde kullanılabilecek ham abartısız hem de çok şık bir görünüme sahip.

Birbirinden farklı ve güzel renklere sahip abiye şallar eşarppark güvencesi ve Armanda ipek kalitesiyle satışa sunuluyor.

Armanda abiye şal modellerinden oluşan galerimizi incelemeden şal almayın derim.

Aker İlkbahar Yaz İpek Eşarp
Aker İlkbahar Yaz İpek Eşarp

İpek Karışımlı Eşarp Modelleri

Eşarp ürünleri, kombin ürünleri tamamlamak adına en iyi aksesuarlardan birisi olarak değerlendirilmektedir. Özellikle ipek karışımlı olan eşarplar, hem kalitesi hem de görüntüsü ile dikkat çeker.

İpek karışımlı eşarp modelleri 2023 senesinde, türbanlı hanımlar için çok özel ürünler ile birçok markanın kreasyonunda yerini almış durumda. En farklı kombinler ve modern giyimler için bu modeller keşfedilebilir. Eşarpların kumaş özelliklerinden desen seçeneklerine, renk alternatiflerinden kombin konusunda yarattığı fırsatlara kadar modaya dair her konuda 2023 yenilikleriyle geliyor.

altın İpek Eşarp Modelleri
altın İpek Eşarp Modelleri

Eşarp modelleri içerisinde en çok pastel renkler bu sezonun modası olarak kabul ediliyor. İpek karışımlı eşarpların bu tarz tonlarla olan birleşimi, çok yumuşak geçişler sağlayacak ve günlük giyim kombinlerine de çok yakışacak cinsten. Sadece günlük giyim için değil, abiye giyimde de ipek karışımlı bu eşarpların şıklığı adeta tamamlayıcı etkisini tam anlamıyla gösterecektir.

Pastel renklerin yanında farklılık arayanlar için bu sene kombinleri siyah renkli ve ipek karışımlı eşarplarla tamamlamak da trend sayılmaktadır. Eşarp modelleri 2023 senesi için klasik renkleri yeniden gündeme getirirken, mor ve sarı gibi farklı renkleri de kabul ediyor. Renk konusunda sadeliği sevenler pastel renkleri, hareketliliği sevenler de mor gibi farklı tonları seçebilir ve kombinlerine kolaylıkla ekleyebilir.

İpek Eşarp Modeli hangi markalarda var
İpek Eşarp Modeli hangi markalarda var

Eşarpların desenleri de 2023 modasındaki yerini çoktan aldı. İpek karışımlı eşarpların bu yıl daha çok çiçek desenleri ile birleştiğini görmek de mümkün. Doğal etkiler ve desenlerin yanında, çizgisel motifler, yazılı ürünler ve puanlı desenden yapılmış ipek karışımlı eşarpların da kombinlerdeki şıklığı şimdiden konuşulmakta. İpek karışımlı ve desenli eşarplarla yapılan kombinler mutlaka sade tutulmalıdır.

Dikkat çekici aksesuar eşarptan dolayı etkisini gösterirken, tek renk ve modern kıyafetler de kombini dengelemek adına tercih edilmelidir. Kombinlerde 2023 senesi için kıyafetleri sade tutarken, eşarplarla desen etkisi yaratmak iyi bir tercih olacaktır. Desenli ürünlerde beyaz ve siyah birlikteliği her sene olduğu gibi, bu sene de sezondaki yerini almış durumda. Klasikler 2023 senesinde de moda oluşunu sürdürüyor.

ovalyuzesarpbaglama1

İpekten yapılan eşarpların kalitesini herkes bilmektedir. Yumuşak dokunuşu ve uzun süre içeriğini koruyabilmesi sayesinde, ipek karışımlı eşarpların kullanışlılığı daima diğerlerinden daha çok ön plandadır. Bu nedenle de her kadın dolabında ipek karışımlı olan eşarplardan bulundurabilir, her kombini için keyifle tercih edebilir. İpek malzemeden üretilen eşarpların duruşu da diğerlerine göre daha kaliteli olacağı için davetlerde tercih edilmesi gereken bir tür olduğunu da bilmek gerekiyor.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir