Armine 2016 Abiye Elbise Modelleri

Yaz yaklaşırken düğün sezonunun sıcak ayağı da kağıda. Malum en özel günde, en özel davetlerde de en özenli kıyafetlerle iştirak etmek isteyenler temiz, kaliteli, modaya uygun, tesettür sınırları içinde(tesettürlü olanlar için), şık kıyafetler bakmaya başladı bile. 2016 tesettür abiye modelleri arasında tüller, taşlar, payetler az çok demeden isteklere göre tasarlanıyor ve üretiliyor.

Armine giyim de tesettür abiye modellerini 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunda sundu. Sizler için derlediğimiz görsellerde Armine nin tesettürlü bayanlar için hazırladığı kombinlere de yer verdik. Yine özel günlere hazırlanırken renk ve model olarak birlikte kullanılabilecek parçalar adına sizlere fikir verecektir.

Armine 2016 ilkbahar yaz koleksiyonundaki Armine abiye modelleri arasında Osmanlı motiflerini andıran, tarihi çağrıştıran modeller de var; daha modern çizgiler de var. Renklerde ise geçen senenin devamı olarak pudra, bej, krem, açık mavi tonları yine çok sevilen renkler olacak.

Abiye kıyafetleri renklere uygun olarak düz renk şallarla da kombinleyebilirsiniz, uygun renk tonunu yakaladığınız ve çok karmaşık desenleri olmayan eşarp modelleri ile de bütünleyebilirsiniz.

İşte Armine tesettür abiye modelleri 2016 :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir