Armine 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Armine 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Armine geçmişten günümüze değişmeyen kalitesi ve bu işi ciddiye alışının yanında modellerindeki ağırbaşlılık, tertemiz bir görüntü ve modayı takip ederek kendi çizgisine göre tasarladığı ürünler sonucunda marka olarak tanımlanmayı sonuna kadar hak eden bir giyim firması. Tesettür giyimin yanında muhafazakar giyim seven bayanların da kaliteli giyim denildiğinde akla gelen ilk giyim markası olan Armine, 2017 ilkbahar yaz koleksiyonu ile gözümüzü de gönlümüzü de açtı.

Armine Giyim 2017 Ilkbahar Yaz Koleksiyonu 1

Her bir parçasını tek başına gördüğünüzde bile aşık olunacak kadar zarif, şık ve modern olan koleksiyonda, soft renklerin yanı sıra özellikle bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi beyaz sıklıkla tercih ediliyor. Armine Giyim 2017 ilkbahar yaz koleksiyonu içinde her bayanın zevkine hitap edecek zevkli parçalar bulmak mümkün. Özellikle siyah içinde gök kuşağı renklerinin sırayla kullanıldığı elbise ve etekler hemen göze çarpıyor.

Armine giyim her ne kadar kendi çizgisinden gitse de kimi zaman nostaljik parçalarla modern parçaları birleştirerek farklı tasarımlara da imza atabiliyor. Genel anlamda Armine, klasik parçaları tam klasik, spor parçaları da tam anlamıyla spor olarak göstermeyi seven bir anlayışla tasarımlar yapıyor. Klasik ve sporu iç içe çok fazla görmediğimiz Armine 2017 modelleri içinde eğer siz farklı kıyafet gruplarını kombin yapmak isterseniz kendi stilinizi oluşturmuş olursunuz.

Armine Giyim 2017 Ilkbahar Yaz Koleksiyonu 6

Volan detayları Armine 2017 koleksiyonu içinde de bir çok kıyafette görmek mümkün. Çizgili elbiseler, önü kısa arkası uzun tunikler, nakış detaylı üstler de yine Armine 2017 ilkbahar yaz koleksiyonunun vazgeçilmez ve göze hitap eden parçalarından.

Armine den alacağınız kıyafetleri yine Armine eşarp ve şal modelleri ile tamamlayabilirsiniz. Armine 2017 Eşarp Modelleri için yazımıza tıklayıp Armine 2017 eşarp çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?