Armine Eşarp ve Şal Modelleri

Armine Eşarp ve Şal Modelleri

Kare olarak açıp da bakılan eşarp modellerindeki desenler bazen başa örtüldüğünde hayal kırıklığına yol açabilir. Eşarbın ortasında duran bir desenin eşarp bağlandıktan sonra eşarp önünde olması beklenemez. Ancak genellikle arkadan bakıldığında eşarbın büyük kısmı görüldüğü için eşarp deseni de buradan anlaşılabilir.

Eşarp alırken çoğu mağazada eşarbı şöyle bir üçgen yapıp başınıza almaya izin verirler. Ten rengine uyuyor mu, sizi açıyor mu bakmak şart. Ancak internet ortamından sipariş verdiğinizde beğendiğiniz eşarp modelini denemek gibi bir şansınız olmadığından Armine eşarp modellerinin örtünce nasıl durduğunu gösteren ve tanıtan bir yazı hazırlamak istedik.

armine İpek Eşarp Modeli
armine İpek Eşarp Modeli

Armine, yıllardır çizgisinden ve kalitesinden ödün vermeden üreten, tasarlayan bir marka. Armine eşarp modelleri ülkemizde oldukça tutulan öncü eşarp markalarından biridir. Sezon eşarpları olduğu kadar eski sezonları bile yok satan Armine eşarpta, şu an online olarak indirimli yeni sezon eşarp modelleri vardır.

armine renkli nude esarp

Sura İpek Armine Eşarp Modelleri

Hepsi birbirinde güzel Armine sura dj ipek eşarplar birer yağlı boya tablosunu andıran desenlere sahip. %100 ipekten üretilen Armine eşarplar, yumuşak dokusu ile hoş bir his bırakıyor. Eşarp markaları arasında ismi yükseklerde olan Armine eşarp, kalitesi ve kendi çizgisinde devam eden çalışmaları ile tesettürlü bayanların eşarp koleksiyonlarında yer almaya devam ediyor.

2017 ipek eşarp modelleri arasında Armine eşarp modelleri de her zamanki yerini alıyor. %100 ipekten üretilen sura ipek eşarp olarak adlandırılan bu eşarp modellerine ilk bakışta aşık olacaksınız.

armine leopar desenli esarp

Renklerin uyumunu yakalamayı iyi bilen Armine, desenleriyle de tesettürlü bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Büyük çiçek desenli eşarp modelleri ile geometrik desenli eşarp modelleri ilk sıralarda yer alırken leopar desenli, mini çiçek desenli ve düz renkli ipek eşarplar da çok sevilen eşarp desenleri arasında yerini koruyor.

Armine eşarp modellerine, online satış sitesinden ulaşabileceğiniz gibi farklı tesettür giyim sitelerinden de ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Üstelik bazı sitelerdeki marka eşarpların indirimlerini de takip etmenizi öneririz.

Peki yeni sezon eşarplarına bayıldığımız Armine eşarp modelleri başımıza örtünce nasıl görünür?

armine pamuk esarp modeli

Bilindiği üzere çiçek desenleri eşarp modellerinin büyük çoğunluğunu oluşturur. Ortaya yerleştirilen kocaman bir çiçek buketi işte başınızda böyle güzel durur. Genellikle bayanlar marka eşarp aldıkları zaman onu göstermeyi severler. Bu yüzden Armine yazısı sırttan sarkan eşarp üçgeninin hemen ucunda olacak şekilde örtülen bu güzel çiçek desenli Armine eşarp, desensiz kenarları sayesinde hoş bir duruş sergiliyor.

Yazı desenli eşarp modellerinde genellikle bir kaygı olur; çünkü başörtüyü örtünce yazı anlaşılmaz. Ancak Armine nin bu eğlenceli yazı tekniği sayesinde eşarp deseni anlaşılmasa bile gökkuşağı görüntüsünde hoş bir desene sahip gibi görünür eşarbınız.

armine papatya desenli ipek esarp 1

Armine Şallarda Büyük İndirim!

Armine şal modellerinden en çok hangileri hoşunuza gidiyor? Şüphesiz bir çoğunuz Armine Trend Şal diyeceksiniz.

Armine kaliteli kumaşları ve kendine has desen ve tasarımlarıyla, ipek eşarplarda olduğu kadar şal modellerinde de iddialı bir marka. Armine şal modellerini takip edenler bilirler ki, Armine markalı şallarda düz tafta şallar ve trend şallar gerçekten duruşuyla, kalitesiyle , rahat kullanımıyla oldukça kullanışlı şallardır.

Yeni kapananlar için eşarplardan ziyade şal kullanmak daha kolay olacaktır. Eşarp yapımı şal bağlamaya göre biraz daha uzun sürer ve önü düzgün durmadığında sıkıntı çıkarabilir. Ancak kolay şal bağlama ile daha rahat kullanım söz konusudur. Bu yüzden Armine trend şallar, rahat kullanımı açısından yeni kapanan bayanlar için idealdir.

armine kahverengi esarp

Armine her sezon yaptığı süper indirimlerle kaliteli ürünlerini herkesle paylaşmak istiyor. Bu sezon da Armine trend şallarda büyük indirim yapıyor. Her rengin açık koyu her tonundan bulabileceğiniz trend şalların düz renkleri olduğu gibi gölgeli çizgili modelleri ve kenarı çizgili olan modelleri de var. Ayrıca düz tafta trend şalların yanında fileli tafta şal modelleri de sizleri bekliyor. Bu özel fırsatı kaçırmadan hemen şalınızı seçin deriz.

Yeni sezon Armine eşarp modelleri 2023 yılında manzara resimlerine de oldukça geniş yer verdi. Masmavi bir deniz ve gökyüzü ile ağaçların, çiçeklerin olduğu bu resimde tarih kokusu da geliyor burnumuza. Koyu bir zemine oturtulan manzara deseni eşarp örtülünce oldukça farklı duruyor. Sizce nasıl?

Eşarp desenleri, başörtü örtülünce değil, kare biçimindeyken tasarlandığı ve basıldığı için desenler örtüldükten sonra anlamını yitiriyor gibi görünse de renkler her zaman ortada. İşte Armine 2023 eşarp modelleri içinde bulunan eşarpların örtülünce nasıl durdukları:

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?