Bayram Kombinleri | Bayramlık Tesettür Giyim Rehberi

Bayramın yaklaşması ile beraber sizler içim bayram kombinleri tesettür kıyafet önerileri vereceğim. Editör seçimi olan bu kıyafetleri umarım beğenirsiniz.

Bayram kombinleri tesettür bayanlar için çok fazla alternatif sunuyor. Ben bunlardan 15 tanesini sizlere bu yazıda sunacağım.

 

tesettur Ornek bayram kombini optimized

 

Bayram Kombinleri Tesettür Elbiseler

tesettur sade bayram kombini optimized

 

Bu kıyafeti özellikle gençleri düşünerek seçtim, haki yeşil ve kahverenginin muhteşem uyumu bayram kombinleri tesettür modasına etkileyici bir giriş yapmış. Eşarp uzun yelek ve botların renk uyumu bilhassa harika, ayrıca gömlek ve eteği de es geçmeyelim.

 

tesettur guzel bayram kombini optimized

 

Yeni Stil Bayramlık Tesettür Kombin

 

tesettur beyaz bayramlik elbise optimized

 

Bu kombin de nar rengi ve siyahın muhteşem uyumunu görüyoruz. Ayrıca üniversiteli tesettürlü kızlarda daha çok karşılaştığımız bu model, yenilikçi bir kombine imza atıyor. Bayram kombinleri tesettür yazımıza bu kombin 2 numaradan giriyor.

 

tesettur bayramlik siyah beyaz elbise optimized

 

Uzun Etek Bayram Kombini

 

tesettur bayramlik sade elbise optimized

 

Bu tarza tabiri caizse bayılıyorum, uzun etek ile düz elegant bluzun buluşması ile birlikte ortaya çok farklı ve havalı bir tarz çıkıyor. Uzun ve geniş etek ve tüm kıyafetin 2 renkten oluşması gerçekten sade ve iddialı bir görünüm kazandırıyor. Bayram için çok güzel bir tercih olabilir.

 

tesettur bayramlik elbise optimized

 

Tesettür Uzun Düğmeli Etek

 

tesettur bayram kombin optimized

 

Modası çok öncelere dayanan önden düğmeli uzun etek modeli, bayram için çok güzel bir tercih olabilir. Beyaz bluz ve mavi düğmeli etekle çok güzel bir uyum yakalayan bu kombin de özellikle ayakkabılar ve çanta kahverengi olarak seçilmiş. Benim de sevdiğim bu modeli özellikle 25 yaş üstü bayanlara tavsiye ediyorum.

 

kahverengi bayram kombini elbise optimized

 

Günlük Tesettür Kıyafet

 

beyaz turkuaz tesettur kombin optimized

 

Hem günlük yaşama hem de bayram için çok uygun olan bu kombin de özellikle desenli eşarp ve beyaz pantolon ve ayakkabı tercihi çok yerinde bir tercih. Yeşil uzun yelek ve siyah bluz ile tamamlanan bu kombin abartısız tarzı ile hem bayrama hem de günlük yaşama çok uygun bir kombin.

 

bayramlik yesil uzun tesettur kombin optimized

 

Diğer tüm bayram kombinleri tesettür kıyafetlerini galeri halinde ve video şeklinde aşağıda paylaşacağım. Yorum ve düşüncelerinizi eksik etmeyin lütfen.

bayramlik sik tesettur kombin optimized bayramlik kombin optimized bayramlik kiyafet optimized bayram kombinleri tesettur kiyafetler optimized bayram kombinleri tesettur optimized bayram kombinleri optimized bayram kombini yesil elbise optimized bayram kombini pileli islemeli etek optimized bayram kombini kahverengi ceket optimized bayram kombini dugmeli etek model optimized bayram kombini cizgili elbise modeli optimized bayram kombini acik mavi elvise optimized

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir