Bayramlık Tesettür Elbise Modelleri

      Bayram yaklaşıyor ve hem çocukların, hem de genç yaşlı demeden her bayram severin tatlı telaşları da birlikte geliyorlar. Özellikle çocukların hem şeker kapma, hem harçlık alma telaşının yanında bir de bayram kıyafetleri yeniliği var ki, tadından yenmiyor. Her bayram gelenekselleşen bayram kıyafetleri ve 2016 yılının tesettür bayramlık elbise modellerini sizler için bugün listeleyecek ve olabildiğince en trend modelleri sunmaya gayret edeceğiz. Geçtiğimiz yıllarda pek de önemsenmeyen tesettür kıyafetler, artık günümüzün en büyük moda trendlerinden bir tanesi haline geldi ve pek çok kadın şu sıra trend bayramlık tesettürünü aramakla meşgul. Bakalım, bizim cebimizde kadınlar için neler var ve bayramda hangi tesettür kıyafetler trend olarak geçiyor…

Bayramlık tesettür giyim modelleri


      Siyah ve payetli olarak tasarlanmış bir takım olan yukarıdaki model, tamamı ile tesettür kullanan kadınlar için oluşturulmuş ve 2016 yılının belki de en çok kullanılan renklerini içerisinde barındırıyor. Başörtüsünün açık rengi hem payetlerin renkleri hem de ayakkabılar ile oldukça iyi uyum sağlarken, bluz ve eteğin kapalı rengi diğer aksesuarların daha da dikkat çekmesini sağlayabiliyor.

Bayramlık tesettür giyim modelleri 2

Biraz daha renkli bir tesettür bayramlık elbise isterseniz; sizler lacivert ve kremin eşsiz görüntüsünü sunalım. Uyum ve şıklık bakımından oldukça iyi, tek parça bir elbise olan bu model ile zarif ve şık bir bayramlık oluşturabilir ve gününüzü rahat bir biçimde, bununla geçirebilirsiniz.

Bayramlık tesettür giyim modelleri 3

Biraz daha renkli bir bayram geçirmek isterseniz, yine mürdüm rengi bir takım da sizler için uygun olabilir. Oldukça güzel görünen ve bayramı şık bir biçimde geçirmenizi sağlayacak bu tesettür elbisenin içerisinde oldukça rahat hareket edebilmeniz de cabası. Özellikle eteğin alt kısımdaki desenlerinin eşarp rengi ile eşsiz uyumu, dikkatleri üzerinize çekmenizi de sağlayacaktır.

Seçtiğimiz diğer iki model de, yine sizler için oldukça şık bayramlık tesettür elbise modelleri olmakla beraber, bunlarla da oldukça zarif görünebilir ve harika bir bayram geçirebilirsiniz..

Bayramlık tesettür giyim modelleri 4

Bayramlık tesettür giyim modelleri 5

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir