Beyaz Kaban ve Manto Modelleri

Beyaz Kaban ve Manto Modelleri

Kışın rengidir beyaz. Temizliğin ve saflığın rengi.. Kış aylarında giyilen koyu renkler yerine artık daha cesur renkler ve en cesur en güzel renk olan beyaz da kışlık kıyafet rengi olarak ilk sıralarda tercih edilebiliyor artık. Açık renktir, beyazdır, çabuk kirlenir diye zevk aldığınız renklerden vazgeçmeyin. 2023 yılı sonbahar kış sezonunda da sıklıkla kullanılacak. Üstelik beyaz kaban ve manto üzerine hemen hemen her renk yakıştığı için kombin sıkıntısı da çekmeyeceksiniz.

Beyaz Kaban ve Manto Modelleri dugmeler

Özellikle muhafazakar kesim denilen bir çoğu tesettürlü bayanın manto ve kaban rengi olarak beyaz ve açık renklerden yana oluyor.

Her markanın sonbahar kış koleksiyonunda da en az 3-5 tane beyaz kaban manto modelleri bulunmaktadır.

Beyaz Kaban ve Manto Modelleri dugmeli

Panço-Pelerin Modelleri

Kar kış tam da bastırmadan triko hırkalardan ince montlara ya da pelerin ve panço gibi kıyafetlere ihtiyaç duyuyoruz. 2023 sensinin pelerin seçenekleri de oldukça fazla ve pançodan daha fazla dikkat çekiyor. Aslında pelerin ile panço arasında da çok büyük fark yok; pelerin modellerinde kolları dışarıya çıkaracak kesimler var ancak panço biraz daha çocuk kıyafeti gibi geliyor kulağa. Pelerin ise daha kadınsı bir kıyafet olarak düşünülüyor. Hazırladığımız galeride hem panço hem pelerin modellerini görmeniz mümkün.

Beyaz Kaban ve Manto Modelleri fermuarsiz

Tesettürlü bayanların da oldukça fazla tercih ettiği pelerin modelleri arasında en çok uzun pelerinler öne çıkıyor. Yine 2023 yılının yelek, ceket,manto gibi dış giyim parçalarında çok kullanılan keçeler de pelerin ve panço modellerinde oldukça sık kullanılıyor. İnce keçe pelerin modellerine rastlamak mümkün. Yaşadığınız yer ve yöreye göre kumaş kalınlığını kendiniz belirlemeniz gerekir.

Beyaz Kaban ve Manto Modelleri kaban

Genellikle koyu renk olan dış giyim ürünlerinde 2000’li yıllarda koyu renklerde takılıp kalınmıyor. Dilediğiniz rengi bulmak kolay; bu açıdan pelerin ya da panço alırken de farklı renk seçenekleri önünüze çıkacaktır. Sade düz renklerin yanında kaz ayağı desenli pelerin modelleri, kareli pelerin modelleri, düğmeli panço modelleri, deri detaylı modeller de dikkatinizi çekebilir. Bunların yanı sıra kol ağızlarında ve yaka kısmında kürk detayları olan panço ve pelerin modelleri de oldukça fazla rağbet gören modeller arasındadır. Sözü fazla uzatmadan 2015 pelerin ve panço modellerine bir göz atalım :

Beyaz Kaban ve Manto Modelleri kaban

Kayra Kaz Tüyü Mont Modelleri

“Tarih tekerrürden ibarettir” diye bir söz vardır ya işte moda için de aynı söz geçerlidir. Çünkü annelerimizin ya da bizim gençlik yıllarında moda olan kıyafetler, kumaşlar dönüp dolaşıp biraz da günümüze uyarlanıp tekrar bize dönüyor. Güzel de oluyor aslında. Bu sene sonbahar kış koleksiyonlarının hepsinde kaz tüyü montlara, şişme montlara rastladık. 90’lı yıllarda da yine şişme montlar moda idi. Hemen hemen herkeste görüyorduk.

Beyaz Kaban ve Manto Modelleri kemerli

Tesettür giyim için de bir moda belirlendiği için tesettür giyim markaları da şişme uzun montlar tasarlayarak ‘moda’ya ayak uydurdular. Uzun kaban ve mont modellerinde Kayra Giyim hoş bir koleksiyon hazırlamış.

Kaz tüyü mont modelleri renkleri siyah, kahverengi, mint, lacivert, bordo, haki gibi sıralanıyor. Bu şişme uzun montların kapişonlu olması da ayrı bir hava katıyor. Hem de soğuklara karşı koruma amacı taşıyor.

Beyaz Kaban ve Manto Modelleri kurk yaka

Beyaz kaban ve manto modelleri ile şık ve trend bir görünüm elde etmek mümkün! Bu makalede beyaz kaban ve manto seçenekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Beyaz Kaban ve Manto Modelleri kurklu yaka

Beyaz Kaban ve Manto Modelleri 2023

Kaban ve manto, kış aylarında sıcak kalmak için en ideal seçeneklerden biridir. Ancak, kaban ve manto seçerken sadece sıcaklığı değil, tarzı da düşünmek gerekir. Beyaz kaban ve manto modelleri, son yılların trendlerinden biri haline geldi. Beyazın saflığı ve şıklığı, kaban ve manto tasarımlarında da kendini gösteriyor. Peki, beyaz kaban ve manto seçenekleri nelerdir? İşte, beyaz kaban ve manto modelleri hakkında bilmeniz gerekenler.

Beyaz Kaban ve Manto Modelleri pamuklu

Beyaz Kaban Modelleri

Beyaz kaban modelleri, sade ve minimalist bir tarzı yansıtırken, şıklığı da beraberinde getirir. İşte, beyaz kaban seçenekleri:

Beyaz Kaban ve Manto Modelleri v yaka

  1. Düğmeli Beyaz Kaban

Düğmeli beyaz kabanlar, şıklık ve minimalizmi bir arada sunar. Kalın ve uzun bir yapıya sahip olan bu kabanlar, soğuk havalarda sizi sıcak tutarken, şık bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Beyaz Kaban ve Manto Modelleri 2023

  1. Trençkot Beyaz Kaban

Trençkot beyaz kabanlar, daha ince bir yapıya sahip olup, şık bir görünüm sunarlar. Bu kabanlar, her türlü kombin için ideal seçeneklerden biridir.

  1. Uzun Beyaz Kaban

Uzun beyaz kabanlar, boyunuza kadar uzanan bir yapıya sahip olup, şıklık ve zarafeti bir arada sunar. Bu kabanlar, özellikle abiye kombinler için ideal seçeneklerden biridir.

Beyaz Kaban ve Manto Modelleri siyah desenli

Beyaz Manto Modelleri

Beyaz manto modelleri, genellikle daha kalın ve uzun bir yapıya sahiptirler. İşte, beyaz manto seçenekleri:

Beyaz Kaban ve Manto Modelleri tek dugme

  1. Yün Beyaz Manto

Yün beyaz manto modelleri, sıcak ve kalın bir yapıya sahiptirler. Bu mantolar, soğuk havalarda sizi sıcak tutarken, şıklık da beraberinde gelir.

  1. Kürklü Beyaz Manto

Kürklü beyaz mantolar, şıklık ve zarafeti bir arada sunarlar. Bu mantolar, hem sıcak hem de şık bir görünüm elde etmek isteyenler için ideal seçeneklerden biridir.

Beyaz Kaban ve Manto Modelleri yakali

  1. Uzun Beyaz Manto

Uzun beyaz mantolar, boyunuza kadar uzanan bir yapıya sahip olup, şıklık ve zarafeti bir arada sunarlar. Bu mantolar, özellikle abiye kombinler için ideal seçenekler

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?