Çalışan Kadınlara Özel Tesettür Kombinler

Çalışan kadınlar, her mevsim ofis şıklığını yakalamayı başarıyor.. Sonbaharın serin günlerinde ofis giyimleri de değişim gösteriyor. 2016 Sonbahar modasında çalışan kadınların stilini güçlendirecek anahtar parçalar ön plana çıkıyor. 2016 Sonbahar trendleri tesettürlü kadının kombinlerinde baş rol oynuyor.

Yoğun iş temposuna ayak uyduracak kombinler konforlu ve şık tasarımlardan oluşarak ofis stilini oluşturuyor.

calisan-bayanlara-ozel-tesettur-kombinleri-1

Vazgeçilmeyen Etek-Ceket Kombinleri

Her kadının ofiste tercih ettiği etek-ceket kombinleri, bu sezon da kendini gösteriyor, ancak form değiştiriyor. Kalem eteklerin ceketle birlikte kullanılması klasiğinden uzaklaşılıyor. Bu kombinlerin yerini daha konforlu ve cool havaya sahip kombinler alıyor.

Bu sezon, etek modelleri ve oversize ceketleri triko hırkalar ve salaş modellere sahip dış giyim ürünleri ile tamamlayarak konforlu stilinizi oluşturun. Son derece rahat ve şık olan bu kombinleri sezonun öne çıkan yeşil, kahve, şeftali ve kavun içi renkleri ile oluşturun.

calisan-bayanlara-ozel-tesettur-kombinleri-3

Sezonun Trendi Kloş Etekler

Sonbahar aylarında kadınların dolabında yer alması gereken parçalardan biri de kloş etekler oluyor. Diz altına inen kloş etekleri kombinlemenin en iyi yolu deri ceket ve botlar oluyor. Mevsimin genç ve cool olan bu kombini, 20’li yaşlardaki kadınların ofis şıklığını oluşturuyor. İş hayatında klasik olmanın dışında retro ve bohem bir hava ile yaşın güzelliğini yansıtıyor.

calisan-bayanlara-ozel-tesettur-kombinleri-2

Bol Kesimli Parçalar Öne Çıkıyor

Tesettürlü kadınların etek, kazak ve dış giyimde en çok sevdiği bol kesimler, sonbaharda yükselişe geçiyor. Özgür ve konforlu salaş parçalar, ofiste de yerini alarak şıklığın anahtarı oluyor. Bol ve salaş ceketler hem şık hem de rahat kullanıma sahip oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir