Carvella İpek Eşarp Modelleri 2017

Carvella İpek Eşarp Modelleri 2017

İthal eşarp deyince bir çok tesettürlü bayanın aklına ilk gelen markalar Levidor ve Silk Home eşarplardır. Ancak ithal ipek eşarplardan bir diğeri de kalitesi ve modelleri ile büyüleyen
Carvella eşarp.

Carvella ipek eşarpları %100 ipekten üretilen ithal eşarplardır. Tesettür giyimde eşarp, şal gibi başörtüsü çeşitleri içinde eşarpların yeri bir ayrıdır. Her ne kadar son yıllarda kapananlar genellikle %90 şal modelleri kullanmayı tercih etseler de ipek eşarp kullanan tesettürlü bayanları yine ipek eşarp kullananlar anlar.

2017 Carvella Ipek Esarp Modelleri 1

Carvella eşarp da ipek eşarp takmayı seven tesettürlü bayanlar için çiçeklisinden geometrik desenlisine Carvella logolusundan sadesine bir çok desende ipek eşarp tasarlayıp sizler için hazırlamış.

2017 ipek eşarp modelleri arasında kalitesi ve uygun fiyatıyla sizlerinde gönlünü çalacak olan Carvella eşarplar, kolay kullanım için twill ipek olarak da üretilmiş.

Çiçeklerin kır bahçesinde geziniyor hissi verdirdiği, yazılı desenleri ile spor kombinlerini tamamlayabileceğiniz desen çeşitliliğine sahip Carvella eşarplar 80 lira gibi bir fiyatla satılıyor.

Tesettür giyimin en önemli parçası olan eşarp modelleri kıyafetlere uyum sağladığında hoş ve şık bir görüntü sağlıyorsa Carvella eşarp modelleri arasından zengin desen hazinesinde mutlaka size de uyan bir eşarp vardır.

2017 Carvella ipek eşarp modelleri :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?