Chanel Eşarp 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Chanel Eşarp 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

En seçkin ve en lüks giyinen insanlar tarafından tercih edilen Chanel markası, giyimden çantaya, eşarptan mücevhere modaya dair ne varsa en kalitelisini yapıyor. Marka olmanın en büyük kriteri de zaten kaliteli olmak değil midir?

Chanel eşarp modelleri dünyanın en iyi eşarp modelleri arasında en üst sıralarda yer alıyor. Chanel eşarpları her yerde rahatlıkla göremeyeceğiniz kadar özel. Biz de sizlerle Chanel 2017 eşarp modellerini, Chanel vasıtasıyla paylaşıyoruz.

Chanel eşarp 2017 ilkbahar yaz koleksiyonu içinde sadelik de var desenler de. Chanel’ın meşhur ambleminin yer aldığı eşarp modelleri 2017 koleksiyonuna da damgasını vurmuş görünüyor. Dünyaca ünlü eşarp markası Chanel eşarptan eşarp alıp da başında eşarp olarak ya da boynunda fular olarak takmak isteyen bayanlar elbette Chanel amblemini göstermek isteyecektir. Chanel, her koleksiyonda vazgeçmediği Chanel amblemine bu koleksiyonda da yer vererek bizleri şaşırtmıyor.

Chanel Scarf 2017 10

Artık çantalarda, aksesuarlarda, şal, eşarp ve fular gibi kıyafetlerde gördüğümüz bu amblemin kalitenin en üst düzeyinden yani Chanel’dan geldiğini biliyoruz.

Chanel eşarp 2017 koleksiyonunda bir başka dikkat çeken eşarp modeli, düz renkli ipek eşarplar. Ancak bu düz renkli ipek eşarpların kenarları da siyah olarak tasarlanmış. Oldukça klasik bir hava çağrıştıran bu Chanel eşarplar, 2017 modasında tek renkle tarz giyinen bayanların doğru giyindiklerinin bir kanıtı.

Chanel Scarf 2017 4

Eşarp desenlerinin vazgeçilmezi geometrik desenler renklerle buluştuğunda eşarp modelleri üzerinde inanılmaz bir görüntü ortaya çıkıyor. Renk tonlarının iyi seçildiği, 2017 renklerinin titizlikle birlikte kullanıldığı bu şık eşarp modelleri, gözü yormayan bir zarafete sahip.

Chanel Scarf 2017 2

Özel davetler ve cemiyet toplantılarında size şıklık katarken etrafınızdaki insanların da hafızalarında hoş bir görüntü bırakacak olan Chanel eşarplar, kalitesi, renkleri ve desenleri ile tüm eşarp markalarının bir kaç adım önünde olmaya bu sezonda da devam edecek.

İşte görmek için sabırsızlandığınız Chanel Eşarp 2017 ilkbahar yaz koleksiyonu (Chanel Scarves 2017 Spring Summer Collection) :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?