Çok Seveceğiniz 3 Farklı Şal Bağlama Stili

Tesettürlü bayanlar, her kıyafet kombinine özel olarak şal ve eşarplarını farklı modellerde tercih ederler. Tesettür giyimin en önemli aksesuarı olan şal ve eşarplar,  her sezon farklı modellerde, renk ve desenlerde karşımıza çıkıyor. Mevsim ve sezona göre değişim gösteren şal koleksiyonları, bu sezon da oldukça dikkat çekici oluyor. Şal modelleri kare veya dikdörtgen olarak üretiliyor.

Şal bağlama stilleri, bayanların isteğine, yüz biçimine ve kıyafetlerine göre değişim gösteriyor. Bu sezon genç görünümü ile karşımıza çıkan şal bağlama stilleri, tesettürlü bayanlar tarafından oldukça seviliyor. Sonbahar aylarında düğün, davet ve günlük hayatta giyilen tüm kıyafetlere özel olarak seçilen şal bağlama modellerini sizin için resimli örnekler ile hazırladık. Bağlama aşamaları bulunan resimler sizin için büyük kolaylık sağlayacak. 2016 ve 2017 sezonunda büyük ilgi görecek şal bağlama stilleri sizlerle..

3 Farklı Şal Bağlama Stili

1

Günlük yaşamın vazgeçilmez modeli olan bu bağlama stili, tüm yaş gruplarının tercihlerinden biri. Oldukça kolay bir şekilde bağlanan model, spor ve günlük kıyafetler ile büyük uyum sağlıyor. Dışarı çıkmak için acele ettiğiniz anlarda, vaktiniz olmadığı zamanlarda veya rahat etmek istediğinizde bu modeli kolayca yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kare bir şal modeline sahip olmak.

2

Bu bağlama modeli, dikdörtgen kesim şallar için ideal bağlama stillerinden biri oluyor. İnce ve uzun biçimde olan şal modelleri bile bu bağlama stili için oldukça uygun. Bonenin bir santim kadar görünmesi, şalın uçlarının ise tamamen boyun kısmına dolanması modelin ana iki unsurunu oluşturuyor.

3

Özellikle klasik kesim elbise modelleri ile kullanılan bu bağlama stili, modern bir görünüm sağlıyor. Dikdörtgen şallar ile oluşturulan model, zarif duruşu ve modernliği ile oldukça seviliyor. Sevilen bağlama stili ucu püsküllü veya işlemeli şallar için de oldukça uygun oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir