Dantelli Şal Bağlama Resimli Anlatım

Takipçilerimizden gelen yoğun istek üzerine dantelli şal bağlama videosunu resimleyerek anlatmaya karar verdik. Bir önceki videolu yazımızda da aslında sözel olarak da nasıl bağlanacağını anlatmıştık. Ancak tekrar etmekte fayda görüyoruz.

Arkadaşlar eğer dantelli şal nasıl bağlanır uygulamalı bir şekilde görmek istiyorsanız. Aşağıda ki görsele tıklayınız!

Aşama aşama dantelli şal bağlama modelini paylaşacağız. Eğer anlamazsanız yazının en sonunda açıklamalı videomuzu izleyebilirsiniz!

Öncelikle bir iç bone ya da tesettür bonesi takıyoruz. Bunlardan yoksa normal bone de takabilirsiniz.

İç bonenin avantajı boyun kısmının da kapalı olması sebebiyle şalın herhangi bir açılma durumunda rahat ettirir. Boneyi başınıza geçirdikten ya da taktıktan sonra dantelli şalın uzun kenarındaki dantel kısmından katlayın ve bir tarafı uzun bir tarafı kısa olacak şekilde ve dantelli kenar üste gelecek şekilde başınıza yerleştirip iğne ile çene altından sabitleyin.

Uzun kenarı alıp boynunuzda bir tur döndürün; tıpkı dolama şal bağlama modelinde olduğu gibi. Ve ön tarafta dantelli enli kısmından düz bir şekilde tutarak başınızın arkasından ön taraftaki dantelin üzerine koyun. Şimdi şalın enli kısmındaki danteller başınızdan her iki yanağınıza doğru inmiş bir biçimde duruyor olacak. Anlatması biraz karmaşık olsa da videolu anlatım ve resimlerle daha iyi anlayacağınızdan eminim. İşte resimli anlatımlı dantelli şal bağlama :

Bu resimlerden bir şey anlamadıysanız aşağıda sizler için uygulamalı olarak anlattığımız 3 farklı dantelli eşarp nasıl bağlanır videosuna ulaşabilirsiniz!

Eşarp Home Abiye İncili ve Dantelli Şallar

Ecrin Eşarp, sektöre 2004 yılında İstanbul’da toptan eşarp ve şal satışı yapmakla başladı. Eşarp Home ve Ecrin markasıyla eşarp ve şal sektöründe markalaşma yoluna girdi. Moda takibi, kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetlerini artırarak devam ettiriyor.

Hedeflerinin Ecrin eşarp ve Eşarp Home markalarının aranan kaliteye ulaşması için yeni desenler ve değişik tasarımlarla yollarına devam edeceklerini belirten firmanın şal modellerindeki iddialarını haklı buluyor ve birbirinden güzel abiye incili şal modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

Eşarp Home şal modelleri birbirinden güzel ve farklı desen, model seçeneklerine sahip. Abiye şal arayanlar için bu şallar hem şık hem modern. İncilerle zenginleştirilmiş ve dantellerle güçlendirilmiş. Abiye havası da tam buradan geliyor. Düğünler ve özel günler için tek renk giyeceğiniz bir elbisenin üzerine takıp rahat edeceğiniz şal modelleri, bu abiye dantelli ve incili şal modelleri.

(Bu güzel Eşarp Home abiye dantelli ve incili şal modellerine uygun fiyatlarda şalmarketi nin web sitesinden satın alabilirsiniz.)

Pratik şal bağlama modeli uygulamalı anlatım için TIKLA!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir