Dantelli Şal Bağlama Videosu

Dantelli şal modellerini bir çok genç tesettürlü bayan kullanıyor ve farklı şekillerde bağlıyor. İncili ve dantelli şal modelleri bağlama modelleri de farklılık gösteriyor. Dantelli şal nasıl bağlanır?

Hem sitemize hem de facebook sayfamıza yoğun şekilde Dantelli Şal Bağlama videosu yüklememiz yönünde istekler aldık. Ve inşallah yardımcı olabiliriz.

Videoya geçmeden önce sözel olarak da dantelli şal bağlama modelinden bahsetmek isteriz. Videoda iki farklı dantelli şal modeli ile bağlama yöntemi gösterilmiş. Pek çok farklı bağlama stili bulabilirsiniz. Biz şimdilik videoya bağlı kalarak anlatacağız.

Öncelikle boneyi takın. Dantelli şalı dantel kısmının bitişinden katlayıp başınızın üstüne dantelli kısım gelecek şekilde yerleştirin. Bir kenarı uzun bir kenarı kısa olacak şekilde şalı çene altından sabitleyin. Kısa kısım göğüs hizasında olması yeterli; ya da isterseniz biraz daha uzun bırakabilirsiniz. Uzun kısım boynunuza dolarcasına bir tur döndürün. Öne gelen şalın enine dantelli yerini de tutarak başınızın arkasından öne doğru düzgün bir şekilde yerleştirin. Maksat; ilk bağlarken dantelli kenar ile son dantelli kenar birlikte kalacaklar. Videoyu izleyince daha rahat anlayacağınıza eminim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir