Deri Detaylı Tesettür Elbise Modelleri

Dericilik en eski sanat dallarından biridir. İnsanoğlu yüzyıllar öncesinden deri işlemiş, biçimlendirmiş ve kullanmıştır. Doğal oluşu, sıcak tutuşu ve sağlıklı olması nedeniyle şimdilere kadar belki de en çok kullanılan metaryal deridir.

Deri giyim ise çok büyük bir sektördür. Ceketten monta, ayakkabıdan çantaya, elbiseden takılara kadar pek çok giyim dalında kullanımı devam etmektedir.

Deri Detayli Tesettur Elbise Modelleri

Bu yazımızda sırf deriden üretilen ürünler yerine “deri detaylı” kıyafetlerden örnek vermek istedik. Tesettür giyimde büyük bir yeri olan elbiselerde deri detayların kullanışı ve sade bir elbiseyi fak bir deri parçasıyla nasıl hareketli ve güzel bir elbiseye dönüştürürsünüz, bununla ilgili bir galeri hazırladık. Bu resim galerisinde sade bir markanın üstüne eğilmek yerine tesettür giyim üzerine çalışan pek çok farklı markanın deri detaylı tesettür elbise modellerine yer verdik.

Deri Detayli Tesettur Elbise Modelleri

Armine, Zella, N K Collection, Topless, Refka, Modaysa, Eflatun gibi markaların modanisa.com da satışta olan ürünlerinden yaralandık. Kimi firmalar deri kemer detaylarını sıklıkla kullanırken kimi markalar da kol abiyelerinde deri detaylara yer veriyor. İşte deri detaylı tesettür elbise modelleri:

Kombinlerde Deri ve Kürk Şıklığı

Her gün çalışan, farklı ortamlarda bulunan bayanlar, giyimlerine daha fazla özen gösteriyorlar. Özellikle göz önünde bir iş yapıyorsanız kıyafetleriniz, giyim kuşamınıza dikkat etmek önce kendiniz için sonra karşınızdakilere saygıdan dolayı bir görev gibidir.

Deri Detayli Tesettur Elbise Modelleri uzunn

Bazı bayanların gerçekten kombin yapmaları, kendine yakışanı giymeleri ve alt üst giyim parçalarını uyumlu ve doğru bir şekilde bir araya getirmeleri çok kolay olurken bazı bayanlar da birinden yardım almadan bu işin altından kalkamazlar. Bizler de farklı kombin seçenekleri ile sizlere yardım etmeye devam ediyoruz.

Deri Detayli Tesettur Elbise Modelleri kemerli

2023moda anlamında farklı kumaşları, farklı desenleri, farklı renkleri bir arada görebileceğimiz bir yıl olacak. Deriler ve kürklerin bir arada kullanılması da buna örnek.

Kürk kullanılan kıyafetler genellikle üst giyim içinde bulunan kıyafetlerdir. 2023 kürk yelek modelleri, önceki yıllardaki gibi bir kemerle desteklenerek şıklık kazanıyor. Ya da bazı yeleklerin sadece omuz kısımlarında kullanılan kürk detaylar da farklı bir hava katmaya yetiyor.

Deri Detayli Tesettur Elbise Modelleri dugmeli

2023 deri etek modelleri ile daha detaylı bir yazı hazırlayacağız. Ancak şimdilik şunu söylemeliyiz ki 2023 tesettür giyim içerisinde en fazla rağbet görecek, en sevilen etek modelleri arasında deri etekler geliyor. Özellikle kiloş (kloş) deri etekler ve piliseli ya da pileli deri etek modelleri tesettürlü bayanlar tarafından sıkça kullanılacak.

Deri Detayli Tesettur Elbise Modelleri bolero kol detayli

Deri ve kürk parçaların bir araya geldiği güzel kombinler de tarzını yansıtmak isteyen bayanlar için inanılmaz bir şıklık olacak. Deri etek ve kürk yelek ikilisinin bu kadar güzel duracağını giymeden bilemezsin.

Deri Detayli Tesettur Elbise Modelleri acik renk

Piliselerle hareketlenen deri etek, 2023 sezonunun trendy görüntüsünü üzerinde taşıyorken; sıcak tutan tüylü peluş yelele bu soğuk kış günlerinde hem içiniz ısınacak hem gözünüz gönlünüz açılacak. Bu güzel yelek modeli spor kıyafetlerle olduğu kadar klasik bir kombinle de kullanılabilir. İçi astarlı ve hoş, şık bir kemere sahip bu kürk yelek modelinde elbette doğadan hiç bir canlıya zarar verilmedi. Kumaş çeşidi polyamid olan bu yelek, doğa dostu bir imitasyon.

Deri Detayli Tesettur Elbise Modeli

Deri Detayli Tesettur Elbise Modeli kemerli

İşte deri etek ve kürk yelek kombininden sizler için izlenimler :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir