Differenza Pratik Şifon Şal Modelleri

Differenza Pratik Şifon Şal Modelleri

2017 şal modasında pratik şal modelleri oldukça fazlaca ilgi görecek. Pratik şallar özellikle çalışan tesettürlü bayanların kolaylığı ile vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Şal kullanmayı seven tesettürlü genç kızlar çoğunlukta. Ve özellikle iğnelerle çok uğraşmadan hemen bağlanan bu pratik şal modelleri 2017 yılının da gözde şal modelleri arasında yer alacak.

Piyasada pek çok şal markası bulunuyor. Ucuz şallar genellikle bayanlar arasında naylon diye nitelendirilen rayon ya da polyamidden üretilen kumaşlardan tasarlanırlar. Bu şallar yazın terletir ve kışın da soğuk tutarlar. Bu yüzden günlük kullanım için uygun görülürler. En azından ekonomik oldukları söylenebilir. Bunun yanı sıra pamuklu şallar kumaşları itibariyle daha yumuşak daha rahat ve kullanışlıdır. Teri emen pamuklu kumaşlardan üretilen şal modelleri ucuz şallardan daha fazla tercih edilirler. Çünkü uzun süre ve rahat kullanım daha önemlidir. Özellikle yaz aylarında bunaltmaz, yumuşak dokusuyla rahatlığın zirvesidir bir çok tesettürlü bayan için.

Pratik şal modelleri ise genellikle şifon şallardır. Duruşları, kullanışları ve renklerinin görünümü oldukça şık dururlar. Differenza pratik şalları da şifon kumaşlardan tasarlanır. Şifon şallar polyester kumaştan üretilir ve duruşları bu yüzden düzgündür. Terletme oranı pamuklu şallara göre biraz daha fazla olsa da özel bir davette ya da okula giderken uzun sürede rahat ettirir. Bunaltmaz ve hafifliğinden dolayı sıkıntı yapmaz. Tesettürlü bayanların şifon şal modellerine ilgisi oldukça fazladır. Bu özelliklerinin yanında pratik olması, kullanım kolaylığı da bu ilgiyi arttıran sebeplerdendir.

Differenza pratik şal modelleri ön kısımlarının desenli kumaşlardan geri kalan kısmın da tek düz renklerden oluşan kumaşlarda tasarlanmıştır. Böylelikle fazlaca kombin seçeneği bulunur. Siyah şifon şal önünün desenli olanları gerçekten şık şal modelleri arasında yer alır. Çapraz bantlı pratik şal modelleri de bu koleksiyonda en beğenilen şal modelleri içinde sizleri bekliyor. Siz de pratik şal sevenlerdenseniz Differenza pratik şal modelleri 2017 koleksiyonuna mutlaka göz atın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?