Dikkat Çeken Tesettür Bloggerlar ve Kombinleri - Tesetturmoda.net
Tesettür Moda ve Kadın Bloğu
Dikkat Çeken Tesettür Bloggerlar ve Kombinleri
Sosyal Medyada Paylaş
30 Eylül 2016
Editör

Dikkat Çeken Tesettür Bloggerlar ve Kombinleri

Hülya Aslan’ın sonbahar kombinlerinden, Sena Pektemek’in yeni sezon alışverişine kadar en dikkat çeken tesettürlü genç bloggerlar hazırladıkları kobinler ile Sonbahara giriş yaptı!

Kimi blog sahipleri yazın son sıcak günleri değerlendiren fotoğraflar paylaşırken kimileri de sonbaharın keyifli serin ve romantik günlerin tadını çıkaran fotoğrafları bizlerle buluşturdu. Birbirinden güçlü, özgün ve farklı stile sahip genç blog yazarları instagram hesaplarında paylaştıkları fotoğraflar ile büyük beğeni topluyor.

Sonbahar Kombinleri ile Dikkat Çeken Genç Bloggerlar

hulya-aslan-kiyafet-modelleri-470x359

@hulyaslan

Hülya Aslan, yaptığı kombinler ile şıklığın derecelerini üst seviyelere çıkarmayı başarıyor. Konforlu tarzının altında yatan şık ve özgün tavrı büyük ölçüde beğenilmesini sağlıyor. Monokrom stili ile dikkat çeken genç blogger, ayakkabı ve aksesuar seçimleri ile kombinlerinin havasını değiştiriyor.

elif-dogan-kiyafet-modelleri-2-470x359

 

@elifd0gan

Elif Doğan, yaptığı kombin paylaşımları ile sonbahara çoktan hazır olduğunu belirtiyor. Sezonun modası ile ilgili tüm ipuçlarını yansıtan detaylara yer veren tasarımcı, kullandığı trençkot ve yelekleriyle sonbaharın serin havaları kucaklıyor.

sena-pektemek-kiyafet-modelleri-470x359

@senapektemek

Birbirinden farklı ürünler ile oluşturduğu kombinlerini takipçileri ile paylaşan genç blogger, güçlü stilini oluşturmayı başarıyor. Aksesuar, çanta ve ayakkabı tercihleri ile kombinlerini özgün olarak dönüştüren Sena Pektemek, sonbahar stiline ilk adımları atıyor.

sena-sever-kiyafet-modelleri-2016-470x359

@senaseveer

İnstagramın en aktif kullanıcılarından olan Sena Sever, sportif stilleri ve özel günlerde kullandığı kombin parçaları ile oldukça dikkat çekiyor. Büyük beğeni alan blogger, tesettür genç giyimin en doğal ve özgün biçimini yansıtıyor.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014