Dore Eşarp Modelleri 2017

Dore eşarp modelleri 2017

Kış aylarındayız, hava soğuk ama içimizi ısıtacak renkler de var hayatımızda. Mevsimlerin değişmesi ile beraber sezonun modası ve renk trendleri de değişmekte ve mevsimlere uyum sağlamakta. Kıyafet modası ile eşarp modelleri de çeşitlilik göstermekte ve dore eşarp modelleri 2017 yılına damgasını vurmakta. Son günlerde kıyafet mağazalarını gezdiyseniz birçok dore ürün görmüşsünüzdür. Bu sene dore rengi oldukça moda olacak. Eşarp modelleri 2017 yılında bu modaya ayak uydurarak, dore rengi eşarplar raflarda yerini almaktadır. Eşarp türbanlı bir bayanın en büyük aksesuarı konumundadır. Bir eşarp ile tüm kıyafetinizin havasını değiştirebilir, çok şık bir hale gelebilirsiniz.

2017 yılında hangi eşarp renkleri moda?

Dore Sal Esarp Modeli

Bu sezon sonbahar renkleri olan haki yeşil, saks mavisi, hardal rengi, kahverengi, sarı, vizon gibi renkler moda, fakat sezona damgasını vuran parlak dore renkler olmaktadır. Dore rengini sadece eşarplarda değil her türlü giyim eşyasında görmeniz mümkün. Bu soğuk havalarda, dore ile sonbahar renklerinin uyumu içinizi oldukça ısıtacak. Parlak kumaşlar genelde anlam kargaşası yaratmaması açısından tek bir star parça yaratılarak orada kullanılır. Tesettürlü bayanlarımız ise bu star parçayı kolaylıkla eşarpları olarak belirleyebilir ve bu güzel son moda rengi eşarplarında taşıyarak tüm dikkatleri üzerine çekebilirler. Böylece, kolaylıkla moda ile uyum içinde şık bir çizgi yakalayarak trend bir kombin yapmış olacaksınız.

2017 dore rengi eşarp modelleri nelerdir?

Dore Esarp Modelleri 2017

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu sezon dore rengi tek başına bile oldukça moda. Bu rengi bu sezonda her yerde görmeniz mümkün. Fakat daha renkli bir kişiliğiniz var ise, düz, sade ve tek renk bir eşarp tercih etmek zorunda değilsiniz. Dilerseniz taban rengi dore olan eşarbınızı desenlerle ve son moda baskılar ile süsleyebilirsiniz.

– Dore renginin içinde en çok göreceğiniz desen, minik çiçek desenleri olacaktır. Zira bu sezonun bir diğer modasını ufak çiçek desenleri oluşturmaktadır. Bu çiçekler genellikle karşınıza dore ile uyum içinde olan, yeşil ve tonları ile karşınıza çıkacak. Bu uyumu çok beğeneceksiniz. Mutlaka dolabınızda böyle bir model bulunmalı

– En çok tercih edilen ve dore rengi ile birlikte kullanabileceğiniz eşarp modeli ise, geçen sene oldukça sık gördüğümüz ucu püsküllü eşarp modelleri. Geçen seneden farklı olarak bu sene bütün modellerde eşarp ile püsküller aynı renk değil, kontrast renkler tercih edilmiş. Dolayısıyla daha çok dikkat çekeceksiniz.

– Dore rengine yakışan bir diğer model ise, Simetrik olmayan geometrik desenler. Bu geometrik desenler ile modern bir model yaratmanız mümkün. Bu modelin tek püf noktası ise; desenlerin kesinlikle bir simetri oluşturmuyor olması. Yani asimetrik ve geometrik desenleri bir arada kullanarak şıklığı yakalayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir