Düz Renk Eşarplar ile Nasıl Kombin Oluşturulur?

Düz Renk Eşarplar ile Nasıl Kombin Oluşturulur?

Düz renk eşarp ve şal modelleri, her kadının kullanmayı tercih ettiği ve günlük yaşamda kullandığı parçalardan oluyor. Sezon ve mevsimlere göre renk ve dokuları değişen bu modellerin, yer aldığı kombinler de değişim gösteriyor.

2016 2017 Sonbahar Kış sezonunda yer alan yünlü, pamuklu ve ipek eşarp modelleri, sezonun öne çıkan giyim parçaları ile kusursuz birleşime sahip oluyor. Günlük giyimden ofis stillerine, düğünlerden davetlere kadar her alanda kullanabilen düz renk eşarpların kullanımında hangi unsurlar etkili oluyor?

duz-renk-esarp-kombinleri-2

Yeni Sezonun Eşarplarında Hangi Renkler Öne Çıkıyor?

Sonbahar ve kış aylarının gelmesi ile yaz renkleri raflara kalkıyor ve yerini sakin, huzurlu ve bir o kadar da dikkat çeken renk tonlarına bırakıyor. Kahve ve toprak tonları, doğadan gelen yeşil, mavi ve tüm sakinliği ile pastel tonlar, yeni sezonun düz renk eşarp modelleri ile buluşuyor.

duz-renk-esarp-kombinleri-3

Düz Renk Eşarp Modelleri Hangi Parçalar ile Kullanılır?

Her giyim tarzına ayak uydurabilen düz renk modellerin yünlü ve pamuklu dokuları günlük yaşamda kullanılırken, ipek modeller ise genel olarak ofis ve davetlerde kullanılıyor.

Trençkot, kaban ve kap modellerinin kahve tonları açık pastel tonlarında olan eşarplar ile kullanılırken, davetlerde kullanılan elbiseleri siyah ve bordo renkteki eşarplar tamamlıyor. Düz renk eşarpları kullanırken dikkat edilmesi gereken tek nokta kullanılan parçalar ile kumaş dokularının benzer olması ve zıt renklerden uzak durulması oluyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?