Ebruly Eşarp Modelleri 2017

Ebruly Eşarp Modelleri 2017

Ebruly eşarp modelleri 2017

Eşarp, öz kültürümüzün mirası olarak bize kalmıştır. Binlerce yıldır, inancımızın emri olan eşarp, Osmanlı ve Selçuklu zamanında, dünya modasının öncüsüydü. Başörtüsü ve eşarp anlayışı, atalarımızın bıraktığı değerlerden biridir. Avrupa kültürüyle tamamen zıt olan öz kültürümüzün simgelerinden eşarp giysileri, tesettürlü giysilerini, tesettürlü yapan bir giysidir.

EŞARP MODELLERİ SEÇMEYİ ZORLAŞTIRIYOR

İnsana bahşedilen aklın ürünü olan teknoloji, tekstil alanında da, vitesi boşalmış bir araç gibi, ilerlemeye devam ediyor. Bu ilerleme ile birlikte, eşarp modellerinin üretiminde, birçok renk ve model, kısa zamanda üretiliyor. Ebruly eşarp modelleri 2017 ile öz kültürümüzün bir simgesi olan ebru sanatının, eşarba yansımış hallerini görebilirsiniz. Bu eşarplar, ebru sanatının en ince ayrıntılarını sunmaktadır. Günümüz eşarp modelleri seçenekleri, diğer tesettürlü etek, pardesü, ferace ve tunik gibi ürünlerle uyumlu bir şekilde üretilmektedir.

N 143564 1
Ebruly Eşarp Modelleri 2017

KIŞLIK VE YAZLIK ÇEŞİTLERİ MEVCUT

Kışlık ürünler genellikle yünlüdür ve sıcak tutar. Yazlık ürünler ise, ince ve hava geçiren özellikte üretilmektedir. Yemeni, yazma, ipek ve pamuklu gibi özelliklerle üretilen eşarp modelleri, eşarp modelleri 2017 seçenekleri ile müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Online alışverişin günümüzde son derece yaygın bir hale gelmesi ile birlikte, düz ipek royal, vizon, butik desenli, kristal desenli, ebruli desenli, büyük boy krep, pamuklu eşarp, karışık renkli, twill eşarp, ipek royal eşarp, sport ve daha birçok modeller, bir dokunuşla, kargo seçenekleriyle, kapınıza gelmektedir. Renk çeşitleri de oldukça geniştir. Ana renkler yanında, mürdüm, vişne, taba petrol, fıstık yeşili, turkuaz yeşili, turkuaz mavisi ve daha birçok renk tonu, rahatlıkla üretilmektedir. Eşarp almak isteyenleri zor duruma bırakacak kadar güzel çeşitler vardır.

HEDİYE OLARAK GÜZEL BİR SEÇENEK

Sevdiğiniz birisine hediye alacağınız zaman, birçok seçenekle karşılaşırsınız. Eğer hediye alacağınız kişi bayansa, bir eşarp hediye etmek de, karşı tarafı sevindirebilir. Özellikle, yeni modellerin ve gözde modellerin seçilerek hediye edilmesi, karşı tarafı sevindirecektir. Etkili bir hediye anlayışı için, beğenilen modellerin alınması oldukça sevindirici olacaktır. Ebru modelleri, bizim öz kültürümüz olan ebru sanatından esinlenerek oluşturulmuştur. Su yüzeyine özel boyalar dökülür ve atkuyruğu ile bu su yüzeyindeki boya tabasına desen verilir.

Daha sonra, kâğıtla bu suyun üzeri kapatılır. Bu su yüzeyindeki desen olduğu gibi kâğıda yansır. Bu sanata ebru sanatı denilmektedir. Binlerce yıllık kültürümüz olan İslam kültürü, inancımızdır. Bu inancımızın çevresinde şekillenen el sanatları, Avrupa sanatı ile taban tabana zıttır. Canlı resimlerin çiziminin İslam’da yasak olması nedeni ile ebru sanatı gelişmiştir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?