Eşarp Modeli Kombinleri

Eşarp modelleri ile kıyafet kombinlerini bu yazımda göstereceğim, armine koleksiyonu ile yapılan 10 tane kombin seçtim umarım beğenirsiniz.

8 kapali kombin

1.Sadelikten yana mısın, o zaman bu tam sana göre!

9 kapali kombin 2017

Günlük hayatınızda da kullanabileceğiniz Armine’nin ilkbahar/yaz kombininden oluşan bu ürünü abiye olarak da kullanabilirsiniz, iki rengin buluşması ile oluşan bu kombin özellikle yaz günleri için çok elverişli, resimde gördüğünüz tunik ve eşarp Armine olan ürün de diğer parçalar kombini tamamlamak için dahil edilmiştir. Fakat siz de kendinize bu şekilde bir kombin yaratabilirsiniz.

armin kombin 2

2.Günlük kullanımda ve çalışma hayatında kullanılacak harika bir kombin.

armine esarp modelleri 7

Bu kombinde de kırmızı gömlek, krem rengi tek ve çiçekli eşarbın yakaladığı uyum ortada, bej ve kırmızının bu uyumu yaza damgasını vuracak. Bu kombini günlük kıyafet olarak tercih edebilirsiniz, genç kızlara da çok uygun bir kombindir, spor görünümü tercih edenler için doğru bir tercih olacaktır. Bu eşarp yerine açık renkli başka eşarplarda tercih edebilirsiniz, diğer eşarp modelleri inceleyiniz.

 

3.Ağır takılmak istiyorsun ve fazla da abartmak istemiyor musun, bu kombin o zaman senin tarzın.

armine kombin 8

Siyah modeller yazın pek tercih edilmese de bu kombini düğün ve kına gecelerinde kullanabilirsiniz. Gayet şık ve spor bir kombindir. Gençlere yönelik bir kombindir fakat orta yaşlılarda davetlerde rahatça giyebilir. Tuniğin siyah olması sebebiyle ayakkabı çanta ve eşarp renklerinin aynı olması gereklidir. Bu kombin de farklı eşarp kullanmak isterseniz, eşarp modelleri arasından siyah dışında başka bir renk seçebilirsiniz.

 

Bu kombinde davetlerde ve günlük yaşamda kullanabilecek gayet şık bir kombindir. Rengi dolayısı ile gençlere daha çok hitap etmektedir. Fakat nar çiçeği tunik ile giyebileceğiniz ayakkabı rengi açık renkler olmalıdır. Buna dikkat etmelisiniz. Tuniğin nar çiçeği olması nedeniyle eşarp modelleri açık mor ve nar çiçeği arasında olması size daha canlı bir görünüm kazandıracaktır.

4.Göz alıcı renkleri ile genç kızlar için çok güzel bir seçim!

 

5.Editör’ün seçimi hem sade hem abartısız hem de çok şık.

Günlü yaşamda ve özellikle iş hayatında kullanılabilecek nadide bir kombindir. Bahar da giyilebilecek bir kombindir.

6.Yaz Düğünlerinde Giyilecek Her Yaşa Uygun Harika Bir Abiye

Düğünler de ve kına gecelerinde tercih edilebilecek bir kombindir, özellikle açık tenlilere daha çok yakışacaktır. Ayrıca çok abartısız bir modeldir, orta yaşlılarda rahatlıkla tercih edebilirler.

7.Orta yaştaki kadınlar için ideal bir seçim.

Bu kombin çok spor bir kombin olmakla beraber bana göre 30 yaş üstüne daha güzel gidecek bir kombindir. Özellikle siyah ve gri renkler, mor eşarp biraz ağır bir renk grubuna sahip olsa da, spor bir yönü de vardır.

 

 

Bu kombini daha çok üniversite öğrencilerine tavsiye ediyorum özellikle bahar aylarında giyilebilecek güzel bir bütündür. Buğday tenlilere ve esmerlere çok güzel gidecek bir kombindir.

8.Üniversite öğrencilerine hitap eden mükemmel bir tarz.

9.Spor tarzı benimseyenler için ideal.

Bu kombin daha çok spor giyinmeyi sevenlere uygundur. Günlük hayatta giyilebilecek bir kombindir.

 

10.İlkbahar ve Yaz düğünleri için çok güzel bir kombin

Son olarak bu kombin ise sade gösterişli bir kombindir. Aslında abiye olarak da nitelendirebiliriz. Düğün ve davetlerde çok tercih edilecek bir kombindir. Mutlaka eşarp modelleri bu model için pembe ve düz bir model olsun.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir