Gülsüm Elkhatroushi 2 Renkli Şal

İki renkli şallar bu aralar en çok aranan şal modelleri arasında. Kumaş farklılıklarıyla beraber pek çok marka ve fason olarak da üretilip satışı yapılıyor. İki renkli şal modelleri içinde Gülsüm Elkhatroushi markalı olanlarsa bir hayli beğeniliyor. Gülsüm Elkhatroushi’nin tasarımlarını yaptığı şal ve tesettür giyim kıyafetleri hala sosyal medya üzerinden satılırken Elkhatroushi İstanbul da iki mağaza açarak ürünlerini oradan da satmaya başlamış. Türkiye ve dünyanın çeşitli yerlerinde de butik mağazalarda Gülsüm Elkhatroushi tasarımlarını bulabilirsiniz. En doğru bilgiye ise instagram hesabından verdiği numaralar vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

İki renkli şallar ilk bakışta abiye türban modelleri arasında gibi dursa da aslında spor ve günlük giyimde de gayet rahat kullanılabilir.

Bir kaç firmanın hazırladığı iki renkli şallar şifon olsa da Gülsüm Hanım, hazırladığı şal modellerinin şifon olmadığını belirtiyor. Ancak rahat ve terletmeyen bir kumaştan üretildiğini de ekliyor.

Ayrıca aşağıda ki verdiğim linklerden Gülsüm hanımın diğer modellerine erişebilirsiniz. Özellikle 2 Renkli eşarp nasıl bağlanır uygulamalı olarak gösterdiği altta linki olan bağlantıyı incelemenizi öneririm.

İki Renkli Şal Modelleri

Ayrıca sizler için hazırlamış olduğum aşağıdaki videodan tüm modellerin tamamını slayt olarak izleyebilirsiniz. İki renkli şal modelleri son yıllarda çok meşhur oldu ve hala moda da kendine yer buluyor. Çok zarif modeller olan bu modeller bağlanışı itibari ile kullanıcıları korkutuyor fakat Gülsüm hanım uygulamalı bir şekilde bir video çekerek nasıl kullanılacağını anlattı. Çok güzel görünümünün yanı sıra abiye üstlerine giyilebilir bir yapıda, davetlerde ve özel günlerde rahatça kullanabilirsiniz. Bu modelleri sizler için galeri ve video şeklinde veriyoruz.

Gülsüm Elkhatroushi Türban Stili

Gülsüm Elkhatroushi, kapandıktan sonra yaşadığı problemler sonrası taktığı eşarp ya da şalın kafasında daha düzgün durması için çalışmalar yapmış. Ve bu pratik hazır şalları üretmiş, bu da türban stili tasarlamada ona yardımcı olmuş. Bu sayede kendiyle birlikte bu sorunu yaşayan tesettürlü bayanlara da yardımı olmuş ve olmaya da devam ediyor. İçine taktığı hazır bone de yine sipariş üzere sattıkları arasında. Pamuklu penye bonelerle saçları terletmeden ve insanı bunaltmadan eşarpla/şalla durmak mümkün.

Tasarladığı hazır pratik şalı çok farklı şekillerde takmak mümkün. Bu videoda da Gülsüm Elkhatroushi bu şal bağlama şekillerini anlatıyor. Kendi türban stili ile ilgili görüşlerini yansıttığı bu video da, pratik hazır şallar nasıl bağlanır, kendi tasarladığı şallar nasıl bağlanır gösteriyor.

Çok çeşitli şal bağlama modelleri olsa da, tesettür modası için artık bir marka olan Gülsüm Elkhatroushi kendi tasarladığı hazır şal ve boneler ile kendi tanıtımını yaparak, markasına imza atıyor.

Şal ve bone dışında çeşitli tesettür eşofman takımları da tasarlayan Gülsüm hanım. Ayrıca kendine özgü mahrem pelerin modeli, kadife eşofman takımı ile de dikkat çekiyor.

Aşağıda Gülsüm hanımın türban stili hakkında bir de video paylaşacağım. Zaten bu video sizlere tüm önemli noktaları gösterecektir. Gülsüm hanımın kendisinin hazırladığı bu videoyu umarım beğenirsiniz.

 

İşte yukarıda ki videoda da anlatıldığı üzere çok farklı türban stilleri bizleri bekliyor. Şal türban gibi bağlanabilir. Bunun yanı sıra hazır bone ile yada hazır şallar ile harikalar yaratılabilir. Çıtçıtlı şallar da modaya girmesi ile türban modelleri pratik olmaya başladı. Tüm bu modelleri diğer yazılarımızı inceleyerek görebilirsiniz, bir çok türban stili, eşarp bağlama stili hakkında içerik bulabileceğiniz yazılarımıza bakabilirsiniz.

Gülsüm hanımın bir çok tasarladığı model eşofmandan tutun pelerine kadar sitemizde mevcut. Çok tarz ve zarif stillerin olduğu diğer yazılarımızı incelemeye davet ediyoruz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir