Gülsüm Elkhatroushi İç Bone Modelleri

İç bone modelleri, genellikle eşarp ya da şal kaymasın ve düzgün dursun diye takılan bir aksesuardır. Aslında saç telleri ve boyun görünmediği sürece tesettür sağlanmış olur ve başörtüsü için bone şart değildir. Ancak dediğimiz gibi eşarp düzgün dursun diye genellikle takılır.

Bone çeşitliliği ise günümüzde oldukça fazlalaştı. Bağlı – bağsız boneler, önü çapraz boneler, pratik boneler, topuzlu boneler, tesettür boneler vs pek çok çeşidi var bonelerin.

İç Bone Modelleri
İç Bone Modelleri

Gülsüm Elkhatroushi de pratik şal eşarpları için iç bone modelleri tasarladı. %100 ipek olan bu iç boneler terletmez, kaşındırmaz ve rahatsız etmez. Boyun ve saçları yani tüm kafanızı yüzünüz açık kalacak şekilde kapatır. Üzerine şal ya da eşarp bağlamak oldukça kolaydır.

gülsüm-elkhatroushi-iç-bone-modelleri1
gülsüm-elkhatroushi-iç-bone-modelleri1

 

İç bone modelleri dışında Gülsüm Elkhatroushi hanımın lal taşlı şal modelleri, iç bone modelleri, sandy ikili takım, mahrem pelerin modellerine de bir göz atabilirsiniz. Benim en sevdiğim koleksiyonu olan önü kristal taşlı hazır bone modelleri düğünlerde, nişanlarda sıkça tercih ediliyor.

gulsum elkhatroushi ic bone modelleri5

Bunların dışında iki renk şifon eşarplara da bakabilirsiniz. Bu iki şifon eşarbın birleştirilip güzel bir biçimde bağlanması ile oluşturulan bir model. Çok pratik şal bağlama modelleri ve bizlere nasıl bağlanacağına dair bir video ile karşımıza çıkan Gülsüm hanımın diğer yazılarımda farklı modellerini bulacaksınız.

İki Renkli Bone Modelleri

Eşarbın kafada kaymadan düz durmasını sağlayan boneler gün geçtikçe çeşitleniyor. Bir önceki yazılarımızda bone çeşitleri hakkında bilgi vermiştik. Bu yazımızda da yine farklı bir bone çeşidinden bahsedeceğiz.

İki renkli boneler, daha çok görsel anlamda şık olmanızı sağlayan ve çeşitli kombinler yapabileceğiniz bir bonedir.Eşarbın rengine ve desenine göre seçildiğinde güzel görünecektir.

Şu an piyasada çok fazla renk seçeneği olmasa da siyah-beyaz , beyaz-beyaz ve bordo-siyah renk seçenekleriyle tesettürlü hanımların beğenisine sunulmuştur.

gulsum elkhatroushi ic bone modelleri4

gulsum elkhatroushi ic bone modelleri3

Bone Sera Eşarplarda %50 İndirim

Yüksek kaliteli Bone Sera eşarplarda etiketin yarısı indirim var. İndirimi sevmeyen bayan yoktur herhalde. Yeni sezon fiyatları yüksek gelen ve yeni sezon eşarp modellerinden bir kaç tane almak isteyen bayanlar için sezon sonu indirimleri kaçırılmaz fırsat oluyor.

Bone Sera ipek karışımlı eşarplarda %50 indirimle normal fiyatlarına göre iki eşarp birden alabilirsiniz.

gulsum elkhatroushi ic bone modelleri2

Fermuarlı Pratik Bone

Tesettürlü bayanların eşarpları kadar önem verdikleri boneler hakkında pek çok yazımız oldu.

Yine farklı bir bone çeşidi için sizi bilgilendirmek istedik. Fermuarlı bone, fermuarlı pratik bone gür saçlı bayanlar için düşünülmüş bir bone çeşididir. Saçlarını normal penye bone içine sığdırmaya çalışan pek çok tesettürlü bayan için bu boneler çok pratik. Üstelik boyun kısmı da tamamen kapandığı için tesettür bone çeşidine de giriyor.

Çok fazla ayrıntıya girmeden fermuarlı pratik boneler resim galerisine göz atın.

 

Gülsüm Elkhatroushi İç Bone Modelleri
Gülsüm Elkhatroushi İç Bone Modelleri

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir