Gülsüm Elkhatroushi Kadife Eşofman Takımı

Gülsüm Elkhatroushi Kadife Eşofman Takımı

Gülsüm Elkhatroushi, kadife eşofman takımı muhafazakar ve tesettürlü bayanlar için tasarladığı hazır şallar, bone şal, iç boneler, ikili takımlar, namaz elbiseleri ile oldukça tanınan ve takip edilen bir isim. 7 Şubat 2016 da Bursa Nun Dergisi’nin hazırladığı festivale konuk olmuştu. Ve kapanma hikayesini, yaşadıklarını ve şimdiki ilgiyi, aldığı duaları göz yaşları içinde anlatan Gülsüm Elkhatroushi büyük ilgiyle karşılandı.

Zaman zaman bizler de Gülsüm Elkhatroushi nin tasarladığı ve satışa sunduğu ürünleri sizlerle paylaşıyoruz ve paylaşmaya devam edeceğiz. Çok fazla video çekmediği için yine Gülsüm Hanım hazır bone şallarını tanıttığı videoları paylaştıkça sizlere aktaracağız.

gulsum elkhatroushi kadife fermuarli esofman takimi 1

Gülsüm Elkhatroushi Kadife Eşofman Takımı Modeli

Şimdi bu yazımızda yine Gülsüm Hanım’ın çok beğenilen eşofman takımlarına bir göz atacağız. Kadife kumaşların son zamanlarda yine çok trend olduğunu biliyoruz. Buradan yola çıkarak kadife eşofman takımı hazırlanmış. Kadifenin sıcaklık veren dokusu, yumuşaklığı tam da eşofman kumaşıymış dedirtecek tarzda. İkili takım olarak tasarlanmış; uzun tunik şeklinde ve fermuarlı oluşu büyük kolaylık sağlıyor. Alt eşofman ise beli lastikli ve oldukça bol, rahat. Galerideki resimlere bakarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

gulsum elkhatroushi kadife fermuarli esofman takimi 2

Gülsüm Elkhatroushi kadife fermuarlı eşofman takımları, hem instagram hesabından hem de diesre den satın alabilirsiniz.Kadife fermuarlı eşofman takımları lacivert, yeşil ve siyah olarak üç renkte üretilmiş. Rahat, yumuşak ve spor şıklığı bir arada. Bakmadan geçmeyin.

gulsum elkhatroushi kadife fermuarli esofman takimi 3

Kadife eşofman takımları hakkında birde sizlere bir video sunmak istiyorum. Çok rahat ve kullanışlı olan kadife eşofman takımları dışarıda da rahat bir şekilde giyilebiliyor. Tarzı itibari ile çok şık gösteren bu model deneyenler lütfen yoruma yazabilirse sevinirim. Çok farklı modelleri olan Gülsüm hanımın sandy ikili takım modeli ve 2 renkli eşarp modellerine de bakabilirsiniz. Ayrıca iki renkli eşarp modelini beğenenler aynı zamanda bu eşarp modelinin bağlanışı ile alakalı 2 renkli eşarp bağlanışı videosunu izleyebilirler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?