Gülsüm Elkhatroushi Lal Taşlı Şal Modelleri

Gülsüm Elkhatroushi, tasarladığı lal taşlı şal modelleri her birine farklı isimler koyuyor. Kumaşından, püskülüne, taşından, amblemine kadar sosyal medya hesabında her birini kendi elleriyle hazırladığından bahsediyor. Çok özeniyor, işini de çok severek yapıyor belli.

Hazır bone şal modelleri ile bir anda şal modası başladı ve şal takan tesettürlü bayanlar ciddi anlamda arttı. Hatta şal modelleri için kapananları bile çok kez duyduk, söyledik. Allah’ın emri olduğu için tesettüre girmek önemli ancak hayatta her şeyde olduğu gibi bunda da vardır bir hayır diyelim. Böylece vesile olup hakikate geçenlerin sayısı da az değil çünkü.

Gülsüm Elkhatroushi Lal Taşlı Şal Modelleri
Gülsüm Elkhatroushi Lal Taşlı Şal Modelleri

Neyse konumuza dönecek olursak;

Gülsüm Hanım’ın taşları elde tek tek işleniliyor dediği Lal Taşlı Şal modelleri iki farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Aslında önü taşlarla bezenmiş olan Lal taşlı şal modelini daha önceden paylaşmıştık sizlerle. Ancak ikinci modelde sıra halinde taşlar çapraz düz gelerek hoş bir görüntü oluşturuyor.

Özel günlerde rahat rahat kullanılabilecek olan bu taşlı abiye şallar, günlük hayatta pırıltı sevenler tarafından da tercih edilebilir.

Lal Taşlı Şal Modelleri
Lal Taşlı Şal Modelleri

Ketenden biraz daha ince bir kumaştan üretilen şallar, kırışmaz, terletmez özelliklere sahip. Lal taşlı şal modelleri ile ilgili tüm galeri ve videoya yazı sonunda ulaşabilirsiniz.

Gülsüm Elkhatroushi’nin taşlı şal modelleri arasında ‘Samanyolu Şal’ adını verdiği modelde ise taşlar şalın uç kısmında işlenmiş. ‘Kar Tanesi Şal’ da ise taşlar şal üzerine serpilerek siyah renk üstünde kar yağmış gibi parıldıyor.

Bu şallar sahip olmak istiyorsanız Gülsüm Elkhatroushi instagram hesabı üzerinden alabilir veya diesre den bulabilirsiniz. Fiyatları diesre de 199.99 Tl ve 219.99 Tl dir. Taş yoğunluğu fiyata da yansıyor elbette.

Gülsüm Elkhatroushi İç Bone Modelleri

Gülsüm Elkhatroushi Sandy İkili Takım

Gülsüm Elkhatroushi Mahrem Pelerin Modeli

Gülsüm Elkhatroushi – Kadife Eşofman Takımı

Gülsüm Elkhatroushi 2 Renkli Şal

Gülsüm Elkhatroushi taşlı şal modelleri :

Bu yazı 20.09.2017 tarihinde güncellenmiştir.

Bu yazı da Gülsüm hanımın keşfi lal taşlı şal modelleri inceledik, gerçekten, çok farklı çok tarz modellerden oluşuyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir