Gülsüm Elkhatroushi Pratik Şal Eşarp Modelleri

Gülsüm Elkhatroushi Pratik Şal Eşarp Modelleri

Özel tasarım eşarp arayanlar için artık bireysel çalışan tasarımcılar var. Ancak sadece kendi imzasını nakşederek tek bir özel şal eşarp tarzı başörtüsü üretenler de var. Gülsüm Elkhatroushi tasarladığı pratik şal eşarpların uç kısmına baş harflerini işleyerek özel tasarım şal eşarplarının tanınmasını sağlıyor. Pratik eşarp bağlama modelleri bu yıla damgasını vuracak.

gulsum elkhatroushi sal esarp modelleri11

Pratik şal eşarplar 2023 yılının en fazla kullanılan başörtüsü oldu.

Bu pratik şallar sayesinde eşarp bağlama derdinden bir nebze olsun kurtulacaksınız. Gülsüm Elkhatroushi hanımın pratik eşarp bağlama modelleri gerçekten çok kullanışlı, ayrıca gülsüm hanımın tesettür moda dünyasına kazandırdığı önü kristal taşlı hazır bone eşarp, mimoza çapraz şal eşarp modellerini de görmenizde fayda var. Yazı sonuna bu modeller hakkında da link atacağım. İncelemenizi öneririm hazır eşarp konusunda duayen olan Gülsüm hanım, bu modelleri çıkarır çıkarmaz çok popüler oldu ve hala kalitesini koruyor.

gulsum elkhatroushi sal esarp modelleri10

Pratik eşarp bağlama modelleri sayesinde eşarp bağlamak sizin için çocuk oyuncağı olacak. Özellikle Gülsüm hanımın lal taşlı şal eşarp ve iç bonesini, ikili takımlarını, mahrem pelerini mutlaka gözden geçirin.

Her biri bir yenilik olan bu pratik eşarp modelleri sayesinde ve diğer tesettür yenilikleri sayesinde çok şık ve zarif olacaksınız. Gülsüm Elkhatroushi en çok ta iki renkli şalları ile ünlü. Çok farklı iki renkli eşarp sayesinde şifon eşarbı iki kere bağlayıp farklı modeller oluşturabiliyorsunuz. Denemenizi öneririm, bir de kadife eşofman takımı var ki çok zarif ve gerçekten çok güzel. Editörlerimizden tam not almayı başarıyor.

gulsum elkhatroushi sal esarp modelleri9 gulsum elkhatroushi sal esarp modelleri8

Yazı sonuna ekleyeceğim video ile Gülsüm Elkhatroushi ait modelleri slayt gösterisi şeklinde sizlere sunacağım. Gülsüm Elkhatroushi hanımın şal eşarplarını kullananlar varsa yorum ile geri dönüş yapabilirlerse sevinirim. Bu yorumlar geri dönüş açısından çok önemli olacaktır, hepinize teşekkürlerimi sunuyorum ve sizleri pratik eşarp bağlama modelleri ile baş başa bırakıyorum.

gulsum elkhatroushi sal esarp modelleri6 gulsum elkhatroushi sal esarp modelleri5

Kırmızı Türban Tasarım Modelleri

Kadınların vazgeçilmezi kırmızı kıyafetlerde olduğu kadar başörtülerde de çok tercih edilir. Özellikle kına gecesi ve nişan kıyafetlerinde kırmızı renk rağbet görür. Son yıllarda kırmızı yerini pudra ve kavuniçi gibi açık renklere bırakmış gibi görünse de kırmızıdan vazgeçmeyenler için kırmızı türban tasarım modelleri ile ilgili görselleri paylaşacağız.

Kırmızı renkle tam bir uyumluluk ve daha zengin gösteren lame yani altın sarısı türban aksesuarları kıyafete uygun kullanıldığında istenilen görüntüye ulaştırıyor.

gulsum elkhatroushi sal esarp modelleri3 gulsum elkhatroushi sal esarp modelleri2

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?