Hanımeli Moda Tesettür Nişanlık Modelleri

Hanımeli Moda, İstanbul’da hizmet veren bir moda evidir. Gelinlik, tesettür gelinlik, nişanlık, tesettür nişanlık, kına gecesi kıyafetleri, abiye ve tesettür abiye modellerinin tamamını kişiye özel bulabileceğiniz özenle çalışan bir moda evidir.

hanimel moda tesettur nisanlik modelleri

Bu yazımızda Hanımeli Moda’nın tesettür nişanlık modellerine yer veriyoruz. Sade, taşlı, kabarık, düz modeller; hepsi var bu yazımızda. Tesettür nişanlık modeli arayan gelin adayları, nasıl bir nişanlık modeli istiyorlarsa tesettür tasarım ekibiyle görüşerek hem kişiye özel hem de hazır modellerden fikirler alarak bu özel gününde istediği nişanlıkla davetlileri karşılıyor.

Hanımeli Moda nın tesettür tasarımcısı Mahmure Çelik, farklı tesettür başı modelleri ile de kuaför kısmında gelin adaylarına nişan, kına ve düğün günlerinde yardımcı oluyor.

hanimel moda tesettur nisanlik modelleri 1

Hanımeli Moda evinde hem sade hem şaşaalı nişanlık modellerinin de olduğunu belirtmek isteriz. Kabarık prenses modelleri 2016 yılında istenmese de hala bu modelde bir nişanlık veya gelinlik sahibi olmak isteyenler için kişiye özel hazırlanabilir.

hanimel moda tesettur nisanlik modelleri 13

Uzun tül kuyruklu nişanlık modelleri, kuyrukların sadece gelinliklere özgü olmadığını vurgular gibi. Uzun kol manşetlerine sıralanan düğmeler ve etek kısmına yerleştirilen büyük kurdaleler de yine nişanlık modellerinin de artık gelinlik kadar önemli ve çok özel bir günde giyildiğinin kanıtı oluyor.

hanimel moda tesettur nisanlik modelleri 12

Kürk Yaka Modası

Kürk, eskilerden günümüze zenginliği ve varlıklı olmayı ifade ederdi. Tabi gerçek kürk kullanıldığı zamanlarda hayvanlardan böyle bir aksesuar yapmak için ve bunu satın almak için ciddi paralar ödendiği için sadece belli bir kesim kürk manto, kürk kaban, kürklü eldiven, kürk şapka vs kıyafetler kullanıyordu.

hanimel moda tesettur nisanlik modelleri 11

Ama teknolojiyle imitasyonları yani gerçek hayvan kürküne benzeyenleri çıktı hem hayvan severler rahatladı hem hayvanlar rahatladı hem de herkesin ulaşabileceği meblağlara indi fiyatları.

hanimel moda tesettur nisanlik modelleri 7

2023 trendleri arasında yine kürkler çok konuşulacak, çok kullanılacak. Ancak kıyafetlerin özellikle dış giyim ürünlerinin üzerinde parçalar halinde göreceğiz. Yani kürk yakalar ve kürk kollar sıklıkla mont, manto, palto, pelerin ve yeleklerde yerini alacak.

hanimel moda tesettur nisanlik modelleri 8

2023 tesettür giyimde de kürk yakalar sıklıkla tercih edilecek. İstenildiğinde takılan istenildiğinde çıkarılan seyyar yakalar sayesinde farklı kombinlere de fırsat tanınacak.

hanimel moda tesettur nisanlik modelleri 6

Kürk yakaların renkleri de birbirinden güzel ve istediğiniz rengi bulmak artık çok kolay. Eskilerden kalma siyah, kahverengi ve bej kürkler yerini petrol yeşili, beyaz, lacivert, bordo gibi günümüzde oldukça fazla tercih edilen renklere yer açtı.

hanimel moda tesettur nisanlik modelleri 4

Kürk yakaları alırken dikkat etmenizi rica ettiğimiz tek nokta elbette gerçek kürk olmaması, imitasyon olmasıdır. Taklit kürk kullanmakla hem doğaya hem cebinize faydanız olmalı. Hepinizin bu duyarlılıkta olduğunu düşünüp teşekkür ediyoruz. Şimdi kürk yaka kullanılan kıyafetlerden oluşan resim galerimize gidelim.

hanimel moda tesettur nisanlik modelleri 2 hanimel moda tesettur nisanlik modelleri 1o Hanimeli Moda Tesettur Nisanlik Modelleri fusya

1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir