Hazır Bone Eşarp ve Şal Modelleri

Hazır Bone Eşarp ve Şal Modelleri

Eşarp, şal derken şimdi de hem pratik hem rahat bone şallar çıktı. Hazır bone şallar şık olmak ile beraber gayet pratik. Ayrıca her birinin bağlanış tarzı farklı olması da seçeneği arttırıyor.

Şifon olanları yaz aylarında oldukça rağbet görüyor. Zira sıcaklarda hem inceliğiyle terletmiyor hem de hafifliğiyle bunaltmıyor.

Kolay bağlanabilir yapısıyla dikkat çeken hazır bone şal, ayrıca tak çık tarzı gereği sizi yormuyor. Daha çok rahatlığına düşkün hanımlar için tasarlanmış olsa da acele evden çıkmanız gerektiğinde, kısa süreli dışarı çıkmanız gerektiğinde büyük kolaylık olarak görülüyor.

Kot Efektli Bone Sallar

Bone şal modellerinde en çok tercih edilen başın üst kısmına çapraz şekilde gelen modeldir. Rengarenk bone şallar tak çık tarzıyla oldukça rahattır.

Rengarenk hazır bone şal modellerini slayt da bulabilirsiniz, slaytı büyük fotoğraf olarak görmek istiyorsanız herhangi birine tıklayınız.

Umarım sizler için seçtiğim bu modelleri beğenirsiniz. Video’nun altında 20 adet hazır bone şal modelini bulabilirsiniz.

hazir bone sal 2

Taşlı Hint Fırtınası Hazır Bone

Hintli kadınların fazlaca kullandığı hazır türban olarak da kullanılan bone modelleri taş detayıyla oldukça şık bir görünüm veriyor. Hazır türban modeli sayesinde rahat ve kolay bir kullanım sağlayan hazır bone modeli, Hint fırtınası olarak tanımlanıyor. Renk seçenekleri arasında kırık beyaz, bordo, lacivert, siyah, pudra gibi popüler renklerde hazırlanan taşlı hazır bone, bayanlar arası oturmalarda rahatlıkla kullanılabilir.

hazir bone sal 1

Özel davetlerde ve cemiyet toplantılarında da tercih edilebilecek olan hazır bone modelini, bu tür boneleri normal hayatında aksesuar olarak kullanan bayanlar için ideal bir seçim. Herhangi bir beden seçeneği olmayan taşlı hazır boneler standart olarak üretiliyor. Ancak likralı yapısı sayesinde bir çok bayanın başına olabiliyor.

Vera bone hazır türban taşlı bone modelleri renkleri :

hazir bone ana hazir bone sal 3

Önü Kristal Taşlı Hazır Bone Eşarp

onu kristal tasli

Önü tek tek elde işlenerek hazırlanan kristal taş bantlı hazır bone eşarp tahmin edersiniz ki Gülsüm Elkhatroushi tasarımı. Düğün için seçilmiş şık ve zarif bir bone eşarp modeli. Bir çok rengi de mevcut.

Yesil Onu Kristal Tasli Hazir Bone Onu Nokta Kristal Tasli Hazir Bone

Gülsüm Elkhatroushi hazır bone şal ve hazır bone eşarp modelleri arasında taş detaylı olanları biraz daha ilgimizi çekiyor. Belki yılın başındayız ancak yaz düğünleri hariç her mevsim rahatlıkla özel gün ve özel davetlerde kullanılabilir.

Onu Kristal Tasli Hazir Bone

Hazır bone eşarp nasıl bağlanır? derseniz; adı üzerinde hazır olduğu için sadece önü taşlı bant kısmını alnınızın hemen üstüne koyup ister eşarp atacı ile isterseniz de direk bir ucundan kafanızın üstünden geçirebilirsiniz. Boyun kısmında dolama şeklinde eşarp bağlamanın bu model için uygun olmayacağını düşünüyoruz.

Onu Kristal Tasli Hazir Bone esarp yesil

Tek ucunu doladıktan sonra geri kalan diğer ucu çapraz omzunuza atabilir ya da sırtınızdan aşağı eşarp bağlamadaki gibi bırakabilirsiniz. Eğer boynunuzu belli etmeyecek kaliteli bir iç bone ya da tesettür bonesi taktıysanız da kıyafetinize göre sadece başınıza alabilir ve kulaklarınızın alt kısmından boneye sabitleyerek kullanabilirsiniz. Tek renk önü kristal taşlı hazır bone eşarplar, kumaş yapısı itibariyle terletmez, rahat bir kullanım sağlar.

gulsum elkhatroushi lalegul bone esarp 2 gulsum elkhatroushi lalegul bone esarp 1

Önü kristal taşlarla bezenmiş hazır bone eşarp modellerinin siyah, lacivert, haki, yağ yeşili, pudra, vizon, saks mavisi, fuşya gibi pek çok renk seçenekleri vardır. Daha fazla bilgi veya satın almak için Gülsüm Elkhatroushi nin instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

Önü kristal taşlı hazır bone eşarplar :

gulsum elkhatroushi genis tas bantli sal

Hazır bone eşarp son yıllarda bir çok kişi tarafından kullanılsa da bu ürünü meşhur eden Gülsüm hanım. Çok kullanışlı bir model olan hazır bone eşarp en çok pratik olması sebebiyle tercih ediliyor.

Bu eşarplar tak çıkar kolay olması, kumaşı ve önünde ki kristal taş motifleri ile öne çıkıyor. Belki daha önce görmemiş yada ilginizi çekmemiş olabilir fakat gayet kullanışlı ve şık bir model.

Bu eşarbı düğün yada davetlerde giyebilirsiniz. Çok şık önündeki taş motifleri ve kolay çıkarılıp takılan tarzı ile size hitap edecektir.

En yeni kristal taşlı hazır eşarpları sizler için burada sundum, tamamına aşağıdaki videodan da ulaşabilirsiniz. Gayet kullanışlı ve şık önü kristal taşlı hazır bone eşarp modellerini kullanmanızı tavsiye ederim.

gulsum elkhatroushi genis tas bantli bone esarp 2

Kullanan arkadaşların aşağıdaki yoruma düşüncelerini yazmaları rica olunur. Diğer arkadaşlara en azından bir fikir olacaktır.

El İşlemesi Boneli Hazır Türban

El işlemesi olan her şeyde emek vardır. El nakışlı ve el işlemeli kıyafetler, eşyalar çocukluğumuzda daha fazla vardı hayatımızda. Uzun bir süre teknolojinin de sayesinde birer birer çıksalar da hayatımızdan 2017 yılı yine el işlemeli kıyafetlerin, el işlemeli şalların ve el nakışıyla işlenmiş eşyalarla güzel bir yıl olacak inşallah.

hazir bone sal 4 hazir bone sal 5

El işlemeli şal modelleri abiye kıyafetlerin üzerinde çok şık duran şal modellerindendir. Elde tek tek işlenen kristal boncuklar ya da taşlarla süslenmiş hazır türban modelleri pırıltı seven tesettürlü bayanların düğün ve türlü davetlerde genellikle tercih ettikleri türban modelleri oluyor.

hazir bone sal 6 hazir bone sal 7

Differenza el işlemeli hazır türban modellerini iki farklı renkte tasarlıyor. Pudra ve siyah renkteki bu hazır türban sayesinde sade bir abiye elbise üzerinde çok şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Hazır türban bağlarken bir çok farklı bağlama şekillerinden yararlanabilirsiniz. Ancak bu el işlemeli olduğundan önü sabit olacaktır. Sadece şal uçlarını farklı biçimlerde bağlamayı deneyebilirsiniz.

hazir bone sal 8 hazir bone sal 9

El işlemeli Differenza hazır türbanlar, boneli olarak üretildiği için bone takmayı gerektirmez böylelikle başınızda çift kat bone takılmaz. Topuz kısmına saçlarınızı güzelce yerleştirip rahatlıkla kendiniz de bağlayabilirsiniz.

İşte birbirinden şık iki el işlemeli boneli hazır türban modelleri :

hazir bone sal 10 hazir bone sal 11 hazir bone sal 12

Çıtçıtlı Boneler

Çıt çıtlı şal modeli o kadar çok tutuluyor ki; eminim çıt çıtlı bone modeli de ilginizi çekecektir. Her yeni güne insanoğluna bir kolaylık ve rahat kullanım için tasarımlarla uyanan insanlar olduk. Kimimiz tasarlarken kimimiz üretiyor kimimiz de tüketici olarak destekliyoruz. Böyle güzel projeleri ve tasarımları her zaman destekliyoruz.

Citcitli Bone modeli Citcitli Bone modelleri

Bone modelleri de yine şal modelleri gibi çeşitlenmeye devam ediyor. Bone Çeşitleri hakkındaki yazımızı okumak için lütfen tıklayınız.

Çıtçıtlı bone, bağlamalı bone modeli gibi arkadan tek çıt çıtla rahatlıkla bağlayabileceğiniz şekilde tasarlanmış. Bağcıkların o uzun ve iki düğümlü kaba halinden kurtulup tek çıtla boneyi bağlayabilirsiniz. Hem zamandan tasarruf edilmiş hem de kumaştan üstelik rahat ve hızlı kullanım.

Citcitli Boneler arka gorunum

Çıt çıtı genellikle bebek kıyafetlerinde daha fazla görürüz. Sebebi çabuk ve rahat kullanımı, ekstra bir katman oluşturmadan bebeği rahatsız etmemesi ve düğme veya bağcık gibi artı bir güç gerektirmemesidir. Şal modelinde de rahat, pratik ve hazır bir şal modeli olduğu için tercih sebebidir. Bone modelleri arasında dikişsiz bonelerden sonra en rahat kullanımlı bone, çıt çıtlı bone diyebiliriz.

Citcitli Boneler

Büşra Anıl Tekstil, 2004 yılından bu yana çalışmalarını her geçen gün artıran, kalitesi ve her yıl modayı takip ederek zenginleşen renk kartelasıyla bone çeşitlerinde, kolluk-boyunluk çeşitlerinde ve saç bandana modellerinde oldukça iyi bir markadır. Çıtçıtlı bone modelleri için geniş bir renk yelpazesinde çalışılmış ve her bayanın aradığı renklerin olduğu bir çıt çıtlı bone koleksiyonu hazırlanmış.

hazir bone sal 13 hazir bone sal 14

Çıtçıtlı Boneler:

Çıtçıtlı bone çok büyük bir kolaylık, herkese göre standart model olabilir fakat bazen kafa yapısına bağlı olarak rahatsız edebiliyor. Bu yüzden bir kaç tane değilde bir tane alıp denemekte fayda var diye düşünüyorum. Aşağıda çıtçıtlı bone videosunu paylaşıyorum.

hazir bone sal 15 hazir bone sal 16

Kot Efektli Bone Şallar

Geçen sene, Akel İndigo Kot Eşarp yazımızda Akel in ince bir kot kumaş kullanarak nasıl güzel duran bir eşarp yaptığını anlatmış ve kot eşarp modelleri resimlerini paylaşmıştık. Bu yazımızda da yine kot kumaşla alakalı ancak sadece kot efekti verilerek hazırlanmış bi bone şal modeli ile karşınızdayız.

Kot Efektli Bone Sal Kot Efektli Bone Sal modelleri

Kot sevenler, kottan vazgeçemeyenler için tasarlanmış bu bone şal modellerinde iki renk kullanılmış. Bu bone şalları tasarlayan marka da yine pek çok şal modeline, bone şallara, hazır ve pratik şal modellerine imzasını atan Tulipa Turban dan geliyor.

Kot Efektli Bone Sal modeli hazir bone sal 20

Açık ve koyu renk olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunulan kot efektli bone şallar, kullanımı oldukça rahat tasarlanmış. Hazır, pratik ve rahat bir kullanıma sahip üstelik kot sevenlere de bir şal modeli alternatifi olduğunu düşünüyoruz.

Kot efektli bone şal modelleri:

hazir bone sal 19 hazir bone sal 18 hazir bone sal 17

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. İyi akşamlar Leyla,
    Yazıda da belirtildiği gibi hazır bone şal fiyatları 79.90 TL den başlıyor. Piyasada model, kalite ve kumaşına göre fiyatlar farklılık gösteriyor.

  2. İyi günler Sibel hanım,
    Sitemiz bir satış sitesi olmadığından sadece ürünler hakkında bilgi veriyor ve yenilikleri sizlerle buluşturuyoruz. Hazır bone şal fiyatları 80 TL gibi bir fiyattan başlıyor. Tesettür giyim ile alakalı online satış yapan firmalardan sipariş verebilirsiniz.
    İlginize teşekkür ederiz.

  3. Lütfen online satış siteleri ve tüm mağazalarda bu ürün satışları olsun çünküok pratik yoğunalışmalar yaşayan lar için çok pratik teşekürlr

  4. Ayrıca şapkaşal içinde satış mağazaları ve bunların reklam larını yapan siteler olsun lütfen. Teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?