Hazır Bone Şal Modelleri

Hazır Bone Şal Modelleri

Eşarp, şal derken şimdi de hem pratik hem rahat bone şallar çıktı. Hazır bone şallar şık olmak ile beraber gayet pratik. Ayrıca her birinin bağlanış tarzı farklı olması da seçeneği arttırıyor.

Şifon olanları yaz aylarında oldukça rağbet görüyor. Zira sıcaklarda hem inceliğiyle terletmiyor hem de hafifliğiyle bunaltmıyor.

Kolay bağlanabilir yapısıyla dikkat çeken hazır bone şal, ayrıca tak çık tarzı gereği sizi yormuyor. Daha çok rahatlığına düşkün hanımlar için tasarlanmış olsa da acele evden çıkmanız gerektiğinde, kısa süreli dışarı çıkmanız gerektiğinde büyük kolaylık olarak görülüyor.

Bone şal modellerinde en çok tercih edilen başın üst kısmına çapraz şekilde gelen modeldir. Rengarenk bone şallar tak çık tarzıyla oldukça rahattır. Fiyatları ise 79.90 TL den başlıyor.

Rengarenk hazır bone şal modellerini slayt da bulabilirsiniz, slaytı büyük fotoğraf olarak görmek istiyorsanız herhangi birine tıklayınız.

Umarım sizler için seçtiğim bu modelleri beğenirsiniz. Video’nun altında 20 adet hazır bone şal modelini bulabilirsiniz.

Rengarenk hazır bone şal modelleri;

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. İyi akşamlar Leyla,
    Yazıda da belirtildiği gibi hazır bone şal fiyatları 79.90 TL den başlıyor. Piyasada model, kalite ve kumaşına göre fiyatlar farklılık gösteriyor.

  2. İyi günler Sibel hanım,
    Sitemiz bir satış sitesi olmadığından sadece ürünler hakkında bilgi veriyor ve yenilikleri sizlerle buluşturuyoruz. Hazır bone şal fiyatları 80 TL gibi bir fiyattan başlıyor. Tesettür giyim ile alakalı online satış yapan firmalardan sipariş verebilirsiniz.
    İlginize teşekkür ederiz.

  3. Lütfen online satış siteleri ve tüm mağazalarda bu ürün satışları olsun çünküok pratik yoğunalışmalar yaşayan lar için çok pratik teşekürlr

  4. Ayrıca şapkaşal içinde satış mağazaları ve bunların reklam larını yapan siteler olsun lütfen. Teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?