İkili Takım Tesettür Elbise Modelleri

İkili takım tesettür modeller bu yıl çok tercih ediliyor. Çok kullanışlı olması ile beraber günlerde, düğünlerde, nişanlarda da tercih edilmeye başlandı.

Bu yazımda editör seçimi ikili takım tesettür elbise modellerini sizlerin beğenisine sunacağım. Birbirinden güzel ikili takım tesettür modellerinin olduğu galeriyi yazımın sonunda görebilirsiniz.

 

Tesetturlu Turkuaz Beyaz Ikili Kombin min

İkili Takım Tesettür Modelleri

tesettur uclu takim min

 

Borda ikili takım tesettür elbise modeli şık detaylar ile öne çıkıyor, eteğin bir kısmı deri olsa da, elbise kaşe kumaştan oluşuyor. Çok güzel bir bütünleme ile şık bir ikili takım tesettür elbise modeli görüyoruz.

 

Tesettur Kiremit Rengi Ikili Takim min

 

Bu ikili takımı rahatlıkla düğünde, günde giyebilirsiniz. Benim çok sevdiğim bir model olmakla beraber, düğünde abiye giymektense bu tarz bir ikili takım rahatlık açısından bana daha iyi gelmektedir.

 

tesettur ikili takim onerisi min

 

Dijital Baskı Haki İkili Takım Tesettür Modeli

Tesettur Ikili Takim Modelleri min

 

Dijital baskı ikili takım tesettür modeli yeni bir modeldir, bildiğiniz üzere dijital baskı son zamanlarda çok ünlenmiştir. Bu sebeple dijital baskı ikili takımlarda da görmek mümkün. Yine sade beyaz güzel bir model olmakla beraber günlük hayatta, işte rahatça giyilebilir.

 

Tesettur Ikili Takim Kumas Elbise min

 

Omuz Detaylı İkili Takım Tesettür

Seker Pembe Tesettur Ikili Takim Elbise min

 

Omuz detaylarda süsleme ile oluşan sade şekliyle göz alan bu ikili takım tesettür modeli gayet güzel bir modeldir. Elbise olarak da geçebilir, sade renk tercihi ile daha çok otuz yaş üstüne hitap eden bir model olmaktadır.

 

Siyah Tesettur ikili takim min

 

Sadelik ile omuz detaylarındaki süslemelerin buluştuğu bu ikili takımda ayrıca ayakkabı ve eşarp renginin aynı olması bu kombini tamamlamaktadır.

 

Siyah Ikili Takim Tesettur Elbise min

 

Siyah Etek Takım İkili Takım Tesettür

siyah beyaz ikili takim tesettur min

 

Bu modelimizde de kolların en ucundaki motifler dikkat çekmektedir. Yine otuz yaş üstü bayanlara tavsiye edeceğim bu ikili takım tesettür elbiseler, her türlü organizasyonda giyilebilir.

 

Sari Tesettur ikili Takim Elbise min

 

Sade gösterişten uzak havası, eşarp bağlanış stili ve rengi ile tam bir olgun havası katan bu ikili takımı rahatlıkla giyebilirsiniz.

 

onu tasli ikili takim tesettur modeli min

 

Haki Tesettür İkili Takım

Omuz detayli ikili takim tesettur modeli min

Bu ikili takım tesettür modelinde yine deri detaylar dikkat çekiyor. İlk modele benzeyen bu model deri etek ile pamuk ikili takımın birleşimden oluşmaktadır. Gayet şık ve gösterişli bir modeldir.

Eşarp ve ayakkabının renk uyumu bir tutulan bu model editör seçimine beşinci sıradan dahil oluyor.

 

ikili tesettur takim elbise ceket modelleri min

 

Galerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz, galeriyi başlatmak için herhangi bir fotoya tıklamanız yeterli olacaktır. Birde sizler için bir video paylaşacağım.

 

İkili Takım Tesettür Elbise Modelleri Galerisi

kolsuz elbise bluz ikili takim tesettur min Ikili Takim Tesettur Elbise min Ikili Takim Kiremit Rengi Elbise min Hulya aslan kiyafet modelleri min haki ikili tesettur takim min Gri Tesettur Ikili Takim min fusya ikili takim tesettur modeli min ekru tesettur ikili takim min Dugmeli Ikili Takim Tesettur Elbise min dijital baski haki tesettur ikili takim min desenli tesettur ikili takim min Acik Turuncu Ikili Takim Modeli min Acik Kahverengi Ikili Takim Elbise min acik haki ikili tesettur takim min

 

 

Kaynak;

İkili Takım Tesettür Elbise Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir