İpeker Eşarp Modelleri 2017

İpeker Eşarp Modelleri 2017

Bursa’da fabrikası bulunan İpeker, bayan dış giyim ve aksesuar ile ilgilenmektedir. Tarihçesi 1930’lara dayanan İpeker markası köklü bir geçmişe sahiptir. O zamandan bu zamana yurt dışlarına kadar açılmıştır ve dünya da ki bazı ülkelere adını duyurmayı başarmıştır. Kendi alanında bu kadar ilerlemelerinde ki sebep kendilerine özgü fikirler, desenler, modeller yaratabilecek kapasitede bir iş ortamı ve çalışanlarının olmasına bağlıdır. Gün geçtikçe birçok markayla işbirliği yaparak bu günlere kadar gelebilmiştir. Bu markalardan bazılar; Zara, Mango, H&M, Koton’dur.

Eşarplar Hakkında

Eşarp üretimi de yapmaya devam eden İpeker markası kendine özgü model ve fikirleri ile yaratıcılığını gösteriyor ve birçok eşarp markasına fark atarak öne çıkıyor. İpeker eşarp modelleri 2017 hakkında araştırma yapıldı ve ürünler hakkında bilgiler edinildi. Sonbahar/Kış kreasyonuna bakılacak olursa mevsimin getirdiği softluk ile daha pastel tonlar ve daha sade modeller tercih ediliyor. Genellikle bordo, haki ve kahverengi tercih ediliyor. Bunun yanı sıra beyaz gibi açık renklerde tercih edilmekte fakat kullanılacağı ortama göre değişiklik gösterilebilir. Şu an sezon sonu olduğu için yoğun bir ilgi gösterilmektedir İpeker eşarplarına.

Bunun nedeni ise eşarbın kumaşı kalitelidir. Kimi zaman ütü istemez leke tutmaz eşarplar aranıyor. İşte aranan eşarp burada! Ütü istemeyen ve leke tutmayan eşarp istiyorsanız İpeker’i tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Eşarp modelleri zevke göre değişiklik gösterir mutlaka. Ama her telden insanın arayıp da bulduğu eşarplar İpeker’den geçiyor. Özellikle şifon eşarplar tercih edilmektedir. Eşarp modelleri 2017 denildiği zaman akla gelecek ilk isim eminiz ki İpeker’dir.

Ipeker Kahve Lacivert Desenli Esarp Modelleri

Modeller Ve Fiyat Bilgisi

Şu an birçok sitede İpeker marka eşarplarda indirim görülmekte ve dev bir satış yapılmakta. Tabi siteden siteye değişiklik gösteren eşarplar bir sitede satışı 70 TL iken %40 indirimle 45 TL’ye kadar düşüş göstermiştir. Bazı sitelerde ise daha da indirim yapılarak 35 TL’ye kadar düşüş göstermektedir. En çok satılan modeller arasında kahverengi ve altın rengi yani gold birleşimi görülmektedir.

Sonbahar kreasyonunda ki konsept çiçekler olduğu için beyaz zemin üzerine mor, fuşya gibi renklerde çiçekler konulmaktadır. Ama en gözde model ve renk arasında yıllarca değişmeyen siyah ve beyazın aşkı, asilliği vardır mutlaka. Vazgeçilmez renklerimiz her şeye uygun her konsepte her kombine uygun renkler arasında bu iki renk birinci sırada yer almaktadır. İpeker eşarpları her yaş aralığında ki bayanlar kullanabilir, her yaşa hitap eden bir markadır. Parlak eşarplar ise 2017 yılının en çok satılanı olmayı hedefliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?